Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 11:00:03
kız kardeşim bir oturuşta bir tencere aşure yer  :ehi:
ben de yedikten sonraki gazman durumunu düşünmesen 3-4 kase yerim

ben de sadece sıcakken yerim o da badem, fındık, kuru kayısı ve nar bol olacak

ponçik

:hungry: ımmmh olsa da yesek şimdi sıcak sıcak

**fatoş**

aşure bende çok severim bıraksalar bende bi tencere yerim banamısın demem gonca hamilesin bide bi koşu yapıp getireyim sana canın çekmiş

ponçik

sagol fatoşum düşünmen yeter, yemiş kadar oldum  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebek şekeri olarak da bunu beğendim nasıl sizce?

AYNALI BEBEK ŞEKERLERİ ÇOK SÜSLÜ yeni Model

zen_s

Bence çok  zarif ve sade ayrıca çok da sevimli  :icon_thumright: Zeynep bunu beğendi  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de o kadar şeker içinde bunu beğendim... ocak ayı gelsin internetten sipariş vereceğim

zen_s

Evet maksadına uygun olmuş hem şık hem sade ve konusuna uygun olması bakımından hedef 12 bence  :icon_thumright:
vay be ne edebi yazmışım  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

izemsevi

şekerler güzel bende aşureyi çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk severimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ponçik

ben şekerlerimi kendim yapacağım  :icon_thumright:
Ayşe o üzerindeki şeyler ayna mı  :icon_scratch:

zen_s

Gonca nasıl yapacaksın kendin maşallah marifetlisin sanırım  :nazar:

izemsevi

zens aslında yapmak daha kolay bende kızımın doğum gününde yaptım herşey hazır satılıyor zaten ama işte onunla ugraşmak lazım benim kız şimdi fırsat vermezki verse yaparım

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 14:08:24
ben şekerlerimi kendim yapacağım  :icon_thumright:
Ayşe o üzerindeki şeyler ayna mı  :icon_scratch:

marifetli hatunsun.. evet canım ayna

zen_s

:nazar: :nazar: :nazar: hepinize maşallah ben biraz odunum bu konuda  :ehi: :ehi: ondan diyorum nasıl yapılacak diye