28 Nisan , 2024, 07:00:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

bende 15 kasımda gidiem drumuzu değiştirdik son 2ay kala aslında diğerinden çok memnundum ama doğum pahalıya geliyordu mecburen değişti.

iklima

Biz de geç oldu diye doğum hakkında bilgi alamadik,
Telde de vermiyorlarmiş bi dahaki kontrole kaldı
Benim fıstık sag kaburgama bazan bir sokuyor bacagini ne diller döküyorum oynuyorum uğrasıyorum :k06:
Çıkıyor ama yine giriyor kaburgam kirilacak sanıyorum
Dr 2 haftaya rahatlarsin aşağı iner dedi ama o zaman da alttan zorlarmiş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

Çalısınca zamanla yarısıyor insan evet bilirim ama bazen de kahvaltıyla geçiştirin okadar yormayin kendinizi
Ben doğum çantami hazırladim hattaya çatı muaynesi var.
Çok heycanliyim kızlar,nasıl doğurucam bilmiyorum ama :y25:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

izemsevi

senin ilk çocukmu iklima

zen_s

heyecanlanma canım herkes gibi sende doğuracaksın Allah yardımcınız olsun büyüdü bebişler sığmıyorlar karnınıza ne güzel alttan üstten baskılar
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de 4. ayda değiştirdim.. o doktorumu çok seviyordum hem çok iyi hem de güleryüzlüydbir doktordu  ama dediğin gibi  doğum  çok pahalıya gelecekti... bir de hastanede çalışmıyordu özel muayenehanesi var anlaşmalı hastaneleri geliyor, mübarek sadece pahalı hastanelerle anlaşmış...
hayırlısı bakalım

izemsevi

benimde ilk çocugumdada o doktora gitmiştim ama ozaman hem özel hemde devlette çalışıyordu ama tam gün yasası çıkınca devletten istifa etti şimdi sadece medical parkla anlaşması var oyüzden bende ne yapıyım istemeyerekte olsa değiştircem

ยรlคภ๓คz göภlüm

bir doktora alışınca zor ben de  eski doktoruma 2011'den bu yana gitmiştim hatta aşılamaları da o doktor yapmıştı... şimdi hastane de eve çok yakın, yürüyüş mesafesinde.. kapsamlı, güzel bir hastane, yoğun bakım üniteleri de var hastane içime sindi... doktor da çok tecrübeli sadece fazla konuşmuyor buyüzden de ilgisiz gibi geliyor...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: iklima - 05 Kasım , 2013, 10:07:20
Çalısınca zamanla yarısıyor insan evet bilirim ama bazen de kahvaltıyla geçiştirin okadar yormayin kendinizi
Ben doğum çantami hazırladim hattaya çatı muaynesi var.
Çok heycanliyim kızlar,nasıl doğurucam bilmiyorum ama :y25:
heyecanlı olman çok normal... neler yaşayacağını bilmiyorsun bildiğim halde düşününce heyecanlanıyorum... hayırlısıyla doğumu yapıp bebişini kucağına alırsın

izemsevi

hayırlısı ile bir doğum yapsaydık benim ilkide zordu ama bunda ilkinide arar oldum

izemsevi

aşure yaptınızmı kızlar :dontknow:

ponçik

ben de perşembe günü kontrole gideceğim , hayırlısıyla bebeğimin sağlıklı olduğunu bir görsem  :amin: hareketlerini hala hissetmediğim için bazen oturup kalkarken çok aceleci davranıyorum ve ani sancılar giriyor kasıklarıma, sonra ben hamileyim sakin olmalıyım diyorum  :laughing7:
hayırlısıyla hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah

aşure dedin de  ;D olsa da yesek  :hungry:
sanırım haftaya yaparız biz  :basardim:

ยรlคภ๓คz göภlüm

pek aşure sevmiyorum, oğlum da  sevmiyor, hiç yapmadım... kayınvalidem yapar artık

ponçik

kız kardeşim bir oturuşta bir tencere aşure yer  :ehi:
ben de yedikten sonraki gazman durumunu düşünmesen 3-4 kase yerim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 10:54:23
ben de perşembe günü kontrole gideceğim , hayırlısıyla bebeğimin sağlıklı olduğunu bir görsem  :amin: hareketlerini hala hissetmediğim için bazen oturup kalkarken çok aceleci davranıyorum ve ani sancılar giriyor kasıklarıma, sonra ben hamileyim sakin olmalıyım diyorum  :laughing7:
hayırlısıyla hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah

aşure dedin de  ;D olsa da yesek  :hungry:
sanırım haftaya yaparız biz  :basardim:

senin kız biraz tembel çıktı.. Artık hissetmeye başlarsın