Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

drumu buldum artık kızlar medicana samsunda cazip üstün herkesten çok methini duydum kısmetse ona başlıycam

zen_s

doğum içinmi canım bu doktoru buldun.  Samsundamısın bende Ordudayım  :hello2: :hello2:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

hadi gözünaydın, inşallah umduğun gibi olur, ben de ilk doğumumu medicana da yapmıştım -istanbul-
özel hastaneler içinde isim yapmış bir hastane olduğu için donanım iyi, ama tabi fiyat olarak yüksek, sağlık ön planda olunca insan başka birşey düşünmüyor  :hıhı:

izemsevi

goncik canım herşey içinde kalma ücreti,ameliyat vs.1000tl eğer prof yapsın dersen 1250tl

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Ekim , 2013, 11:13:10
goncik canım herşey içinde kalma ücreti,ameliyat vs.1000tl eğer prof yapsın dersen 1250tl
uygunmuş canım hayırlı olsun

izemsevi

bencede uygun ama işte hem ilk çocugumda hemde bu ikincide 7aydır gittiğim dr bırakmak zor olcak aslında drumdan çok memnunum ama artık devletten ayrıldı sadece özelde doğum yapıyor medical parkla anlaşmış 2200tl doğum masrafı oluyor kendisi 500tl alacak medical park hiç gitmediğim 9ayın mıuayene ücretini ve kendi drum yaptığı halde onların drlarında ameliyat parası verecekmişim paket programmış 1250 bunun dışında birde günlük 200tl yatak ücreti çok fazla geliyor.

ponçik

Medical park ticaret hastanesi zaten  :caca: fiyatlara bak yuh  :cussing:
sen doktrurundan memnun kal da önemli olan o  :icon_thumright: ben çok memnun kalmıştım ama şimdi  hem randevuları çok dolu hem de fiyat olarak çok yüksek diye başka bir hastaneye gidiyorum, bu doktorum da çok şeker , en azından kendisi de anne ve halden anlıyor  :opucuk:

zen_s

İnşallah canım bu hastane eski doktorunu aratmaz  :amin:

izemsevi

ya saçmalık 9ay gitme muayene ücreti ver kendi drun ameliyata girmesin ama ameliyat aparsı alsın yatak ücreti ve asıl ameliyat eden dr vereceğin ücret bu ne böyle ya oyüzden çok memenun olmama rağmen kendi drumu bıraktım

ponçik

Bırakmakta haklısın canım , sebebin çok geçerli
Benim gittiğim hastanede normal doğum iki kişilik odada kalmayı kabul edersen 450.TL , tek kişilik özel oda istersen 500.TL
bildiğim kadarıyla gece doğum olursa kendi doktorun gelmiyor, zaten doğumun son anına kadar hep ebeler ilgileniyor, doktorun görevi son dakikalarda başlıyor  :k06: benim ilki normaldi, inşallah bu da normal olur  :amin:

iklima

Slm kızlar
Yarın kontrol var bizim de.dr çatı muaynesinden önce bişey diyemem diyip duruyo biz doğumdan hiç konuşamiyoruz malesef kendisiyle.ama yarın fiyatlara felan bakıcam özel sağlık sigortamız var ne.kadarıni karşılıyor normal ne kadar sezeryan ne kadar diye.sağlıkocağında da kontrol vardı bugün valla ordaki hemsireyle daha çok konuşuyoruz daha çok şey paylasiyoruz.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

bazı doktorlar öyle maalesef , sormadan söylemezler cımbızla laf alırsın ağızlarından  ::)
sağlık ocaklarında da kötüsüne denk gelirsen yandın  ;D neyse sen şanslısın demek ki  :icon_thumright:
kontrolünüzde de herşey yolunda gider inşallah  :amin:

iklima

Inş canım
Nst ye gircez yine ama kaç gündür bel ağrım.yok ilaç kesti demek ki gizli sancılari
Ay gidicem bi daha gelemiycem diye korkuyorum hastaneden apar topar bişey olursa die.
Evet hemşirem çok iyi ınş değişmez bi yere gitmez.
Benim dr um iyi ama zor konuşuyo işte ben çok soru soruyormusum herşeyi abartıyomusum hissi uyandiriyor ama normal yani
Ilk bebeğim ilk hamileligim her konuda beni aydınlatmasi gerekmez mi.
Allahtan güven sorunum yok ona karşı öyle olsa devam edemezdim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

merhaba nasılsınız bayanlar