27 Nisan , 2024, 18:07:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

tamam sen gezdirirsin bizi ben kaçtım yemek zamanı görüşürüz  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

elektirğim kesildi anacım kaçma planları yaparken allah razı olmadı  :ehi: :ehi: ohoo kaçaklar çoğalmış bakıyorum :laughing7:

zen_s

Tühh ya elektrik kesilmese şimdi Ankara yolundaydık  :ehi: :ehi: :ehi:
Zaten eşimde kızdırdı beni  :caca: :caca: :caca: gerçekten kaçacam görecek gününü
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Fatoş harbiden kaçtın galiba  :ehi: :ehi: :ehi: diyet günlüğümüze de gelmedin

ponçik

zen_s

herkese günaydınnn  :hello: :hello:
neredesiniz millett kaçtınız mı göçtünüz mü  :ehi: :ehi:

ponçik

Günaydın canım , ıhlamurumu aldım geldim  :coffee:  boğazım ağrıyor kulağıma vuruyor ağrısı, dün gece yatarken dayanamadım ve bir tane minoset yuttum , onun etkisiyle uyumuşum ; ama kendimi yorgun ve mutsuz hissediyorum  :y25:
ofiste de yalnızım, bir tek müdür var, herkes dışarıda, 2 saate kadar gelirler ama telefonlar fazla çalmasa bari  :'(

Sen nasılsın

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 31 Ekim , 2013, 09:45:11
Günaydın canım , ıhlamurumu aldım geldim  :coffee:  boğazım ağrıyor kulağıma vuruyor ağrısı, dün gece yatarken dayanamadım ve bir tane minoset yuttum , onun etkisiyle uyumuşum ; ama kendimi yorgun ve mutsuz hissediyorum  :y25:
ofiste de yalnızım, bir tek müdür var, herkes dışarıda, 2 saate kadar gelirler ama telefonlar fazla çalmasa bari  :'(

Sen nasılsın
canım geçmiş olsun  :opucuk: inşallah iyileşirsin neden mutsuzsun bir sebebi varmı bende aynı işteyim canım sıkılıyor takılıyorum buraya

ponçik

:-[ bi sebebi yok hormonların etkisi heralde , hava kapalı , ay sonu , bir sürü evrak işi var ve kendimi hasta hissettiğim için işe adapte olamıyorum  :-\

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 31 Ekim , 2013, 10:00:40
:-[ bi sebebi yok hormonların etkisi heralde , hava kapalı , ay sonu , bir sürü evrak işi var ve kendimi hasta hissettiğim için işe adapte olamıyorum  :-\
Oy oy kıyamam  :aferin: hamilelik insanı böyle yapıyor maalesef bendede burukluk var dokunsalar ağlıycam havada güzel hamilede değilim canımı sıkan bişeyde yok  :sad1: izin alamıyor musun canım izin al git dinlen müdürün verirmi

ponçik

yok sanmam izin alamam , zaten ay sonu akşama kadar idare etsem eve gider gitmez yatarım, kızın ödevlerini babası yaptırıversin bu seferlik  :suclu:

izemsevi

zen_s

yaptırsın tabii benim oğlumda benle ders çalışır hep babasına güvenmiyor yanlış yaptırıyormuş  :toothy10: alıştı bana

zen_s

ponçik

günaydın , tünaydın  :sunny: