Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 30 Ekim , 2013, 10:34:05
Tamam bende yola çıkıyorum kaçış zamanı hazır gözleride değiştirdim kimse beni tanımaz :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: allah emii diğer taraflarından kimse çakma diyosun

ponçik

Alıntı yapılan: **fatoş** - 30 Ekim , 2013, 10:16:17

ben çok iyiyim ama evde tadilat başlayacaktı sözde bugün ustalar hala gelmedi bir haftadır ev toplu bekliyoruz bugün yada yarın gelmezse cinnet geçirip herşeyi kırıcam :-ooo :toothy10: :cildir: daha işe başlamadılar heryer heryerde duruyo başlasalar nolcak bilmiyorumm imdaat diye bağormak gleiyo içimden :laughing7: senin bebişin ne kadar oldu cnm yolu yarıladınzmı

Amaaaan tadilat deme bana  :cildir:  :cildir:  :cildir:
Hele evde eşya varken  :BangHead:  :BangHead: anam bir de iki çocukla allah kolaylık versin sana  :amin:  :amin:
Benim 4.ayım bitti çok şükür kaldı 5 ay  :hieyt:
Kızım habire sorup duruyor anne ne kadar kaldı diye  :love9:

ponçik

:-ooo vaaay sizi gidi kaçaklar sizi  :ehi:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 30 Ekim , 2013, 10:35:37
Alıntı yapılan: zen_s - 30 Ekim , 2013, 10:34:05
Tamam bende yola çıkıyorum kaçış zamanı hazır gözleride değiştirdim kimse beni tanımaz :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: allah emii diğer taraflarından kimse çakma diyosun
aynen öyle diyorum kimse çakmaz zaten saflar gözlerimi bile fark etmediler  :ehi: :ehi: sabah beri kimse bişey demedi bir bayan olsaydı bak nasıl çakardı değişikliği  :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 30 Ekim , 2013, 10:36:33
:-ooo vaaay sizi gidi kaçaklar sizi  :ehi:
Evet gonca sende katıl bize  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Ben halimden memnunum ama valideyi gönderebilirim, daha makbule geçer  :laughing7:

Zeynep gözlerine naaptın, lens mi taktın  ???

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 30 Ekim , 2013, 11:03:57
Ben halimden memnunum ama valideyi gönderebilirim, daha makbule geçer  :laughing7:

Zeynep gözlerine naaptın, lens mi taktın  ???
Alalım senin valideyi sende rahatlarsın kadında bizi görünce gelinimmmm diye diye sana koşsun  :ehi: :ehi: kıymetini daha iyi bilsin.Evet canım lens taktım maviş oldum bebek yapacam diye iyice deliliğe vurdum kendimi  :ehi: :ehi: :ehi: şaka bir yana eşim istedi bende memnunum birde alışabilsem belki adam beni daha çekici buluyor. kendim için bişey istiyorsam namerdim herşey bebk için  :toothy10: :toothy10:

iklima

Ben gelemiyorum kızlar misafirim geliyor :k06:
Dün doğum öncesi toplu temizlik yaptık annisim k.valide kardeşimle
Evim mis gibi çiçek gibi oldu.erken daha 1 ayimiz var ama bizim kıza belli olmaz hazır olayım dedim
:k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

Alıntı yapılan: iklima - 30 Ekim , 2013, 11:13:37
Ben gelemiyorum kızlar misafirim geliyor :k06:
Dün doğum öncesi toplu temizlik yaptık annisim k.valide kardeşimle
Evim mis gibi çiçek gibi oldu.erken daha 1 ayimiz var ama bizim kıza belli olmaz hazır olayım dedim
:k06:

canım senin misafir pek kıymetli benimde gelse keşke bende kaçmam bir yere ohh evide mis yapmışsınız küçük hanım sağlıkla gelsin inşallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

burda neler oluyor... nasılsınız?

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 30 Ekim , 2013, 11:18:24
burda neler oluyor... nasılsınız?
sağol canım iyiyiz sen nasılsın ? valla kaçma planları yapıyoruz bizde ne yaptığımızı bilmiyoz aslında :ehi:

BurcuÇ

Kızlar bendee geldım  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

NEREYE KAÇIYORSUNUZ, YAKINSA BEN DE GELEYİM.. BUGÜN İŞLERDEN ÇOK BUNALDIM :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

vala ankarada kara kıldık orta orası oluyor diye buyur gel kaçalım buluşalım  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

OLUR ANKARA İYİ BANA DA YAKIN HEM DE İYİ BİLDİĞİM BİR ŞEHİR...