Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

**fatoş**

slmlarrr ayhh bugün cuma yaşasın hafta sonlarına bayılıyorummm  :muzz: :muzz:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oley pazartesi de yarım gün salı tatil

ponçik

Bizim henüz belli değil, yarın belli olur  :icon_scratch:

**fatoş**

sabah erkendne kalkıp oğlanı okula göndermekten nefret eidyorum zaten geç yatıyorum saat 6 da uyanmak tan nefret ediyorum uyansam bile yatağın içinde tembellik yapmak için ideal hafta sonları  :occasion5:

ponçik

Ben 35 yıllık hayatım boyunca sadece 1 kez 11'e kadar uyudum o da ilk kızıma hamileyken  :ehi:
Tipik bir tavuğum, erken yatıp erken kalkarım, gerçi geç de yatsam hafta sonu en fazla 8:45-09:00 'da ayaktayım
Bence erken kalkmak çok güzel bir duygu gün çok uzun oluyor,  bitmek bilmiyor  :laughing7:

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 25 Ekim , 2013, 16:49:49
Ben 35 yıllık hayatım boyunca sadece 1 kez 11'e kadar uyudum o da ilk kızıma hamileyken  :ehi:
Tipik bir tavuğum, erken yatıp erken kalkarım, gerçi geç de yatsam hafta sonu en fazla 8:45-09:00 'da ayaktayım
Bence erken kalkmak çok güzel bir duygu gün çok uzun oluyor,  bitmek bilmiyor  :laughing7:

benim hergünüm uzun valla bitmek bilmiyor sabah ezanla kalkarım namaza sonra yatmam zaten kahvaltı hazırlarım oğlanın okula hazırlanması ancak 29 yıllık hayatımda çok uyudum ben  :toothy10:

ponçik

Eeee yeter o zaman daha uyuma artık  ;D

zen_s

Valla bende bekarken öğlene kadar uyurdum uyanırdım gezerdim tozardım ne günlerdi beee baba evi meydan eviymiş hakkatten şimdi istersen erken kalkma herkes senin gözüne balıyor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

valla öyle cnm hele kaynanamgilde kalırdık eskiden bazen kendi sabahın köründ ekalkardı zırt pırt kapının önünden geçerdi güyaa ben uyandım sende kalk diye bayramda filan kalaya korkar olmuştum çok şükür artık kalmıyoruz bide gelir odana kapını çalmadan pat diye dalar içerii :caca: :caca:

zen_s

bence sen bir iki kez uygunsuz halde yakalan bilerek bak bir daha pat diye açabiliyor mu kapıyı  :ehi: :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 25 Ekim , 2013, 17:12:30
bence sen bir iki kez uygunsuz halde yakalan bilerek bak bir daha pat diye açabiliyor mu kapıyı  :ehi: :ehi: :ehi:
ablam da diyo öyle bigün yapın diye  :ehi: :ehi:

zen_s

Ablan benim kafadan  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Bizim odanın kapısı hep açıktır  :ehi: uygunsuz durumda kapıyı kapatır sonra birşey olmamış gibi tekrar açarız  :toothy10:

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 25 Ekim , 2013, 17:39:18
Bizim odanın kapısı hep açıktır  :ehi: uygunsuz durumda kapıyı kapatır sonra birşey olmamış gibi tekrar açarız  :toothy10:

:toothy10: :toothy10: sizi gidi sizii  :ehi: :ehi: iyi taktik valla bende kapıyı yarım bırakıcam bundan sonra soyunup yatsam barii kadın grince şok geçirsin :toothy10:

ponçik

Alıntı yapılan: **fatoş** - 26 Ekim , 2013, 09:03:31
Alıntı yapılan: goncik - 25 Ekim , 2013, 17:39:18

:toothy10: :toothy10: sizi gidi sizii  :ehi: :ehi: iyi taktik valla bende kapıyı yarım bırakıcam bundan sonra soyunup yatsam barii kadın grince şok geçirsin :toothy10:

İlahi  :toothy10: