Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Valla canım benim boy 160 kilom 75 idi  :suclu:  :suclu: yazın yürüyüş ve diyetle 2,5 ayda 13 kilo verdim 62 oldum bu aralar bıraktım nedenini bende bilmiyorum  :suclu: ama başlıycam en kısa zamanda yeter bu kadar tembellik evde spor yapıcam yürüyüş ve plates birde yediklerime dikkat etsem 5 kilo daha vermek istiyorum bende
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de öğle aralarında yürüyüş yapıyorum..benim de boyum 170 kilom 62,5... inşallah fazla kilo almadan oğluşum doğar

**fatoş**

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 10 Ekim , 2013, 16:02:25
ben de öğle aralarında yürüyüş yapıyorum..benim de boyum 170 kilom 62,5... inşallah fazla kilo almadan oğluşum doğar

canım senin kilon gayet iyi benim daha 5 kilom var 60 olmaya  :-ooo

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 10 Ekim , 2013, 16:02:25
Gayet iyisin canım inşallah fazla kilo almazsın bu arada ben pek bodurmuşum sizin yanınızda  :ehi:  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 16:00:38
Valla canım benim boy 160 kilom 75 idi  :suclu:  :suclu: yazın yürüyüş ve diyetle 2,5 ayda 13 kilo verdim 62 oldum bu aralar bıraktım nedenini bende bilmiyorum  :suclu: ama başlıycam en kısa zamanda yeter bu kadar tembellik evde spor yapıcam yürüyüş ve plates birde yediklerime dikkat etsem 5 kilo daha vermek istiyorum bende

eşim de kilo aldı bu aralar göbeğim çıktı deyip duruyo pantolonlara sığmıyor :)) dedim yürüyüşe gidelim diyete başladık güya bugün tabii hala bozmadıysa söz verdi gidelim diye bakalım beni yarı yolda bırakmazsa yürüyüşe gidicez inş çok güzelmiş kilon aslında cnm ha gayret edip birbirimize destek olalım bence gider kilolar   :suclu:

izemsevi

teyzeleri biz geldik drdan kilomuz 985 gr boyumuz 35cm olmuş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

**fatoş**

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Ekim , 2013, 16:07:49
teyzeleri biz geldik drdan kilomuz 985 gr boyumuz 35cm olmuş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

h.g cnm maşallah bebişine kaç aylık oldu :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

maşallah sağlıkla büyüyüp dünyaya gelir inşallah... biz de 600 gr olmuşuz boyunu söylemedi

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 10 Ekim , 2013, 16:06:24

eşim de kilo aldı bu aralar göbeğim çıktı deyip duruyo pantolonlara sığmıyor :)) dedim yürüyüşe gidelim diyete başladık güya bugün tabii hala bozmadıysa söz verdi gidelim diye bakalım beni yarı yolda bırakmazsa yürüyüşe gidicez inş çok güzelmiş kilon aslında cnm ha gayret edip birbirimize destek olalım bence gider kilolar   :suclu:
Evet canım bayramdan sonra başlayalım ne dersin beraber yaparsak hemencecik veririz bence zaten yazın başarmamın sebeb ide yürüyüş arkadaşımın olması ve diyet forumlarında günlük tutmamdı. bebek kararı aldık bende buraya takıldım bıraktım diyet falan yalan oldu  :k06:

zen_s

maşallah canım  :nazar:  :nazar: teyzesi yesin onu  :opucuk: :opucuk:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 16:11:29
Alıntı yapılan: **fatoş** - 10 Ekim , 2013, 16:06:24

Evet canım bayramdan sonra başlayalım ne dersin beraber yaparsak hemencecik veririz bence zaten yazın başarmamın sebeb ide yürüyüş arkadaşımın olması ve diyet forumlarında günlük tutmamdı. bebek kararı aldık bende buraya takıldım bıraktım diyet falan yalan oldu  :k06:

tmm cnm bayramdan sonra başlayalım bi konu açarız not edeyim biyere  :k06: bayramda etler tatlılar yenicek  :hungry:bayramdan sonrası en iyisi  dediğin gibi destek çok önemli motive olmaz önemli inanıyorum şimdiden başarıcaz biz birlikte :k06:

zen_s

aynen canım bayramda zor biraz bayramda da alırız ne alacaksak  :ehi:  :ehi: sonra başlarız beraber olunca kesinlikle devam ediyor insan motivasyon süper oluyor.

**fatoş**

yaşasın ozaman diyet kardeşliğimiz  :toothy10:bayram sonrasına kadar yiyip yiyipte şişmeyelim barii yine dikkat edelim sonra artık kesin başlarız bayramın beşinci günü  :k06:

zen_s

:basardim:  :basardim: ben eminim kurtulacağız o beş kilodan dikkat etmesekde en çok bir kilo alırız onuda veririz hemencecik
Diyete başlama günümüz ne olsun canım bayram ertesi 21 ekim oluyor uygunmudur

ponçik

Ben de doğurup aranıza katılırım artık  :ehi: ama bir sene kadar beklemeniz lazım  :laughing7:
Malum yani bebeğim mart sonu nisan başı gibi gelecek , eee en az 6 ay anne sütü vs. derken bir senede anca zayıflamaya karar veririm  :toothy10: