Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

valide daha önce tabletten haberleri okurdu elinden düşürüp kırınca laptop kullanmayı öğrettik  ;D iyi mi ettik bilmem ama dünyayı dolaşıyor artık
Bir de tabi haliyle adım gelin olunca gözleri üzerimde olacaktır  :-ooo o bakımdan  ;)

Allah evlatlarımızın acılarını göstermesin benim kızım da kardeşi olacağı için çok mutlu bu aralar, Fatoş seninkilerin arası nasıl anlaşabiliyorlar mı?

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 14:35:07
Maşallah  :nazar: Allah bağışlasın canım. Başka düşünüyor musun peki  :suclu:

ben kendim dileyerek isteyerek rabbimin gücüne gitmesin ama asla istemiyorum ama bi yolunu bulurda olursa bilmem :ehi: zaten kızımıda eşimin ısrarı ile doğurdum

zen_s

İyi etmişsin bak doğdu büyüyor  :nazar: hem kardeş olması çok güzel çocukların banada diyorlardı ama ben oralı olmadım bazı sebeplerden dolayı istemedim. eşim çok istediği için bu olaya kalktım  ama daha bir arpa boyu ilerleyemedim  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

kızımla oğlumun arası 6 yaş oğlum 3. sınıfa gidiyor ama hala kardeşini kıskanıyor babamız biraz kıza düşkün ondan sanırım bazen canciğer kuzusarması bi bakıyorum kedi köpek gibiler hiç belli olmuyor  :k06:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 14:42:25
İyi etmişsin bak doğdu büyüyor  :nazar: hem kardeş olması çok güzel çocukların banada diyorlardı ama ben oralı olmadım bazı sebeplerden dolayı istemedim. eşim çok istediği için bu olaya kalktım  ama daha bir arpa boyu ilerleyemedim  :ehi:

bende pişman oldum banada çok demişlerdi hemen birinciden sonra doğur diye ama kaale almıyordum ikinci çocuk istemiyordum ama şimdi çok pişmanım keşke daha önce doğursaydım bence sende geç kalmışsın neyse zararın neresinden dönülse kardır en azından bi yerinden başlamışsın çalışmaya  :toothy10:

zen_s

UUU hemde çok geç kaldım bana kalsa yapmayacaktım eşim çok ısrar etti bende tamam dedim. Ama henüz adet olamadığım için tedaviye başlamadık tabi bu benim çalışmalarıma engel değil  :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:hayırlısı olsun cnm küçük bi cadıda sana gelir umarım kızlar bambaşka oluyorlar  :love7:

ponçik

Aynen katılıyorum peşpeşe olmalı kardeşler , ben de diyorum hep şimdiki aklım olsa peşpeşe yapardım , beni kimse uyarmadı  :suclu: ben şimdi ikinciyi isteyen herkese söylüyorum, istiyorsan bekleme yapma diye  :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: **fatoş** - 10 Ekim , 2013, 14:45:32
kızımla oğlumun arası 6 yaş oğlum 3. sınıfa gidiyor ama hala kardeşini kıskanıyor babamız biraz kıza düşkün ondan sanırım bazen canciğer kuzusarması bi bakıyorum kedi köpek gibiler hiç belli olmuyor  :k06:

Bizim de illaki böyle olur ama inşallah çok sorun yaşamayız  :suclu:

zen_s

:amin: canım inşallah bizde kıza çok istekliyiz ama tabi sağlıklı hayırlı olsun öncelikle. bende pko vardı adetlerim her zaman düzensizdi evlendim 3 ayda hamile kaldım pko nun bu kadar etkili bir şey olduğunu bilmeden bebek geldi .İnşallah diğeri de üzmeden gelir fazla naz yapmaz

zen_s

Evet kesinlikle peşpeşe olmalı zaten ikinciyi düşünseydim hemen yapardım ama ben bu defteri kapatmıştım şimdide 35 inde bebe yapmaya uğraş benim yumurtalarda çok aktifmiş gibi bu kadar zaman beklenirmiki  ayol  :ehi: :ehi:

**fatoş**

tabii önemli olan sağlığı ama insan kız olsun demektende alamıyo hele bi erkek çocuğu varsa dimi ama  :k06: kız yada erkek isteyenlerin yapması gerekenler diye bi yazı okumutşum hangisini istiyorsan ona göre çalışma yapıcakmışsın güyaa ne kadar doğru bilmiyorum ama bi gözat ona göre çalışmaya devam et belki tutar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zens inşallah senin nazlı bebiş de gelir de oğluşunun kardeşi  olur... akşam babaannesi bebeğe aldığı kıyafetleri gösteriyor nasıl mutlu oldu, babaannesine sarıldı, öptü

zen_s

:ehi: :ehi: bakarım canım googledan benim adet bir geleydi neler yapacaktım  :toothy10: :toothy10: ama tıktık yok

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 10 Ekim , 2013, 15:02:24
zens inşallah senin nazlı bebiş de gelir de oğluşunun kardeşi  olur... akşam babaannesi bebeğe aldığı kıyafetleri gösteriyor nasıl mutlu oldu, babaannesine sarıldı, öptü
Amin canım inşallah .Oy kıyamam ben kuzuya kardeşine nasılda sahip çıkarmış onun mutluluğunu hissettim şu an inanki gözlerim doldu Allah tüm yavrularımızı esirgesin  :amin: