Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

:laughing7: sıkıntıdan patlayacak gibi oluyor insan öyle zamanlarda , bugün neden evdesin  ???

**fatoş**

eşimle bayram alışverişine gidicektik kayınvalidemlere de uğrayacaktık :cildir: ieşimin işi çıktı gidemedik sevinsemmi üzülsemmi bilemedim :laughing7: normalde çok fazla giremiyorum oğlanın okulu kızımın oyunları yemeği derken akşam oluyor :dontknow:

zen_s

Valla bende evde zaman nasıl geçiyor anlamıyorum ama işteyken vakit hiç geçmiyor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

eskiden bende çalışıyordum ama kızım olunca bıraktım bilirim o duyguyu  :-ooo şimdide evden sıkılıyorum kızım uyudu yapıcak bişey yok burası bari var iki lafın belini kırıyoruz  :ehi:

zen_s

Evet ya aynen bende burada arkadaşlarla muhabbet ederek dertleşerek rahatlıyorum oda arkadaşlarım erkek nereye kadar konuşacağım onlarla bir ara sıkıntıdan maç konuşmaya başlamıştım  :ehi:  :ehi: sanki çok anlarmış gibi  :toothy10: bayağı bayağı yorum yaparken buldum kendimi  :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 14:04:55
Evet ya aynen bende burada arkadaşlarla muhabbet ederek dertleşerek rahatlıyorum oda arkadaşlarım erkek nereye kadar konuşacağım onlarla bir ara sıkıntıdan maç konuşmaya başlamıştım  :ehi:  :ehi: sanki çok anlarmış gibi  :toothy10: bayağı bayağı yorum yaparken buldum kendimi  :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi:körle yatan şaşı kalkar  :toothy10:

zen_s

:ehi: :ehi:  işin kötüsü erkekler bizden daha meraklı dedikodu yapmaya  :ehi: :ehi:

ponçik

İki dakka girmedim bak hemen hareketlenmiş burası  :laughing7:
Benim de departmandaki tek bayan benim, müdürün odasıyla benim masam karşı karşıya , adam bütün gün uyuyor  :sleepy1: diğer şeflerle de artık kaç yıldır abi kardeş gibi olduk  :ehi:
Bende doğumdan sonra ev hanımı olacağım inşallah
O zaman valide sultandan fırsat kalırsa nete anca girerim  :icon_thumright:

**fatoş**

haklısın o konuda sanki hiç merak etmiyormuş gibi yapıp gizli gizli dinleyenleri çok gördüm ben  :toothy10:lafa gelince hiç sevmezler dedikodu

zen_s

:ehi: :ehi: senin valide internete çok mu meraklı yoksa valla işin zor o zaman yaşlı bayanlar bağlandılar mı bir daha kopamıyorlar netden hem iki çocukla nerde fırsat bulucan gülüm

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 10 Ekim , 2013, 14:21:50
haklısın o konuda sanki hiç merak etmiyormuş gibi yapıp gizli gizli dinleyenleri çok gördüm ben  :toothy10:lafa gelince hiç sevmezler dedikodu
yok canım hiç severler mi  :ehi:  :ehi: az konuyu açsan dünden razılar az meraklı değiller haa bu erkek milleti   :ehi: :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 14:23:02
:ehi: :ehi: senin valide internete çok mu meraklı yoksa valla işin zor o zaman yaşlı bayanlar bağlandılar mı bir daha kopamıyorlar netden hem iki çocukla nerde fırsat bulucan gülüm

bende iki çocukluyum her zaman giremesemde arasıra giriyorum :suclu:

zen_s

Öylemi kaç yaşındalar seninkiler benim 10 yaşında bir oğlum var

**fatoş**

oğlum 8 yaşını bitirdi  kızımda 2,5  :love9:

zen_s

Maşallah  :nazar: Allah bağışlasın canım. Başka düşünüyor musun peki  :suclu: