Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

gerçekten de evin işe yakın olması süper...

zen_s

Aynen valla  :ehi: :ehi: evi bilerek yakın tuttum çocuk var diye gözüm üzerinde oluyor böylece. Eşim sağolsun evdeyse çalışmıyorsa yemeğimizi de yapar temizlik de yapar  :love9: geçen sene bir ay evde kaldı can sıkıntısından her gün halı çırpıp temizlik yapıyordu karşı apartmandaki kadınlar güne çağıracaklar beni artık demişti camlarıda silersen çağırırlar kesin dedim bende  :ehi:  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

eşim de temizliğe yardım eder, arada yemek de yapar..kocalar hamarat canım :ehi: :ehi:

zen_s

:aferin:  :aferin: kocalara Allah başımızdan eksik etmesin yiğidolarımızı  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Şimdi hakkını yemiyeyim ben de hamile olduğumu öğrendiğimden beri eşim sağolsun temizliğe yardım ediyor
Biz k.v. beraber oturduğumuz için, eşim annesi varken yapmak istemiyor, haliyle bana yardım ediyorsa yarın öbür gün annesine de yardım etmesi gerekecek  :ehi: O yüzden tembih etti aman annem varken birşey isteme diye , ben de uslu uslu söz dinleyip annesi yokken istiyorum  :laughing7:

Evet Allah başımızdan eksik etmesin kocalarımızı  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

vayyy vayyy siz örgüt olmuşsunuz eşinle  :ehi:  :ehi: düzenek süper.benim k.v de ayrı bir muamma hep beni tutuyormuş gibi görünür oğlundan bilem çok seviyormuş gibi arkamı döndüğümde hemen başlar eleştiriler yakın olsak eminim aman oğlum sen ne yapıyon gelin duruken sanamı kalmış demeye başlar.Benide çok tembel bulur zaten ona kalsa benim bişeyden haberim yok iş bilmem güç bilmem  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Heh valla aynı benim ki
Hesapta beni tutar da , ama dediğin gibi ben tembel ve pasaklıyım
Hele bi çocuk doğurup işten çıkayım ev işleriyle nasıl baş edecem çok merak ediyor  :laughing7: ama bunu bana söyleyemiyor , sağdan soldan duyuyorum   :tongue3:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Allahım ya bunların hepsi aynı galiba gerçi bende erkek anasıyım bendemi böyle olucam yoksa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 09 Ekim , 2013, 14:24:28
Heh valla aynı benim ki
Hesapta beni tutar da , ama dediğin gibi ben tembel ve pasaklıyım
Hele bi çocuk doğurup işten çıkayım ev işleriyle nasıl baş edecem çok merak ediyor  :laughing7: ama bunu bana söyleyemiyor , sağdan soldan duyuyorum   :tongue3:
Valla eminim kedi gibi gözlüyordur ne yapacak ne edecek diye  :ehi:  :ehi: bende diyorum ki ben yeni gelin değilim eskidim artık ne derse desin takmıyorum kafaya dünyaya bir kere geldim   :occasion14:

ponçik

Evet ben de başlarda birilerinden bişey duysam hemen üzülürdüm, saygıdan sesimi de çıkarmazdım, ama şimdi olsa cadalozluk hat safhada  :toothy10: lafı gediğine koyarım  :caca:
Şaka bir yana da gerçekten insan birbirini tanıdıkça huyunu suyunu öğreniyor, şimdi bana tembel dese ne yazar, pasaklı dese ne yazar, 35 senedir böyleyim, 10 senelik gelinim gene böyleyim, de-ği-şe-mem  :wav:

zen_s

Al bendende o kadar  :occasion5:

**fatoş**

ponçik

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 10 Ekim , 2013, 13:38:15
Alıntı yapılan: **fatoş** - 10 Ekim , 2013, 13:34:08
slmlar  :suclu:
:hello: Selam canım bugün pek kimseler yok  :k06:

evet öyle aksi gibi ben evdeyim zaten öyle oluyor ben evd eolduğum zaman kimseler olmuyor  :-ooo