Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

günaydınlar nasılsın canım  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım. sen nasılsın?

zen_s

bende iyiyim canım dün dişim çok ağrıdı doktora gittim yine antibiyotikler fayda etmiyor dedim oda iğne verdi onunla inşallah geçerde kurtulurum bu dişten şuan iyiyim ağrım yok çok şükür  :nazar: :nazar:
Birde söktürücü içmiştim dört gün oldu biteli hala tık yok bende acaba ilaçlarmı etkiledi onuda bilmiyorum  :dontknow:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

kan  tahlili yapılmıştı dimi? hava değişimi de etkiler... söktürücü olarak ne verdi

ponçik

Aslında maydanoz suyu da söktürücü olarak işe yarıyor ama kan tahlili negatif mi çıkmıştı ??? sıkıntı yaratmasın  :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

kekik ve yeşil çay da söktürür ama sonuç kesin negatifse...

zen_s

Doktor önce kan tahlili yaptı ona göre ilaç verdi TARLOSAL içtim gayet düzenli spor yapıyordum bir ay öncesine kadar şimdi hastalık dan bir türlü birşey yapamadım yeşil çayıda her gün içerdim onu bile bıraktım galiba düzen bozulunca oda bozuldu

ponçik

Eda arkdaşımızında sonuçları hep negatifti o da adet olacağım diye dört gözle beklerken hamile olduğunu öğrendi , gerçi bebek varsa bile şuan içtiğin ilaçlar bebek canlanana kadar etkilemez ama hakkında hayırlısı tabi ki, sağlıklı başlayan bir gebelik dilerim  :icon_thumright: diş ağrıları da hiçbir şeye benzemez acil şifalar  :love9:

zen_s

Sağol canım teşekkürler valla çok ilaç içtim artı şimdi iğnede vuruluyorum dişimdeki iltihap için bebek yokken bu dişi halledip kurtulmam gerek hamilelik de hiç bir şey yapamam

ponçik

Ben 5 aylık hamileyken alt azı dişimin altında kistler olduğunu öğrendim  :-\ dişçi normal şartlarda kanal tedavisi uygulamam lazım dedi ama hamile olduğum için her seferinde ilaç vs..hem sana hem bebeğe zarar verir diye dişi çekmişti. Hoş ben sadece dişimde koku var diye gitmiştim, röntgende ortaya çıktı kistler ve doğum doktorumu arayıp ondan onay alarak ilaçlar konusunda teyitleşerek çekmişti. ağrımayan bir dişi çektirmek de iğrenç ötesi.
Gece boyunca 4 tane ağrı kesici içmiştim 2 saatte bir  :-ooo
Çok şükür bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım da 7 yaşına geldi bile  :love7:

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 09 Ekim , 2013, 11:39:13
Ben 5 aylık hamileyken alt azı dişimin altında kistler olduğunu öğrendim  :-\ dişçi normal şartlarda kanal tedavisi uygulamam lazım dedi ama hamile olduğum için her seferinde ilaç vs..hem sana hem bebeğe zarar verir diye dişi çekmişti. Hoş ben sadece dişimde koku var diye gitmiştim, röntgende ortaya çıktı kistler ve doğum doktorumu arayıp ondan onay alarak ilaçlar konusunda teyitleşerek çekmişti. ağrımayan bir dişi çektirmek de iğrenç ötesi.
Gece boyunca 4 tane ağrı kesici içmiştim 2 saatte bir  :-ooo
Çok şükür bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım da 7 yaşına geldi bile  :love7:
rabbim esirgemiş ne güzel gerçi ben hamile olsam bile ki değilimdir bence geç döllenme olmuştur ilaç antibiyotik doktor stresi geciktirmiştir diye düşünüyorum

ponçik

Allah gönlüne göre versin  :opucuk:

zen_s

Amin canım hepimizin  :opucuk:

zen_s

yemeğe eve gidiyorum ve üçüncü meydan muharebesinden çıkmış gibiyim  :cildir:  :cildir: baba oğul çıldırtacaklar beni valla. Eşim  tedavi gördüğü için evde sağolsun öğle yemeğini hazırlıyor oğlumda eve gitmemi fırsat biliyor tüm nazını cakasını yapıyor babasını şikayet edip duruyor kaçtım resmen evden kaçarken de telimi evde unutmuşum  :ehi:  :ehi: en son atışıp duruyorlardı  :BangHead:

ponçik

Telefonunu unutacak kadar kaçarak çıkmışsın belli  :ehi:
Eşin yardımcı oluyorsa ne mutlu sana , benim eşim tost yapmaya bile üşenip bakkaldan sipariş veriyor  :toothy10: Rahatlığa o kadar alıştırmışız yani  :k06:
Evinin iş yerine yakın olması da süper  :icon_thumright: