28 Nisan , 2024, 14:40:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

offf ya daha dün millet denizde yüzüyordu bugün hırka giyiyoruz

zen_s

Evet ya işin kötüsü ben kışlıkları çıkarmadım daha kötü yakaladı soğuk havalar akşam çıkarayım bari bir haftadır bazayı aç kapa aç kapa bozulacak sonunda
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen ben de çıkartmadım... haftasonu bir sürü ütü beni bekliyor

nelss

burası güneşli ama eski sıcaklar kalmadı neyseki  :icon_thumright:
seviyorm memleketimi sadece yazın 2-3 ay bunaltıyor ama kışı rahat

zen_s

Sorma sorma birde ütü işi var hiçde sevmem hafta içi oğlanın dersleri zamanımı alıyor  hiç bişey yapamıyorum

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 04 Ekim , 2013, 15:04:04
burası güneşli ama eski sıcaklar kalmadı neyseki  :icon_thumright:
seviyorm memleketimi sadece yazın 2-3 ay bunaltıyor ama kışı rahat
Senin memleket nire nelss burda yağmurdan göz açamadık malum karadeniz

nelss

mersindeym canım bzde yağmura hasret kaldık burda neyseki havalar serinledide biraz rahatladık

zen_s

Ya kızlar bişey soracağım adet olunca 2. günü gideceğim tahlil sonucuma göre 3. gün tedaviye başlıycaz dedi nasıl bir tedavi olacak acaba sizin varmı böyle bir tecrübeniz

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 04 Ekim , 2013, 15:10:01
mersindeym canım bzde yağmura hasret kaldık burda neyseki havalar serinledide biraz rahatladık
mersin silifkeye gitmiştim 2011 kışı sevgili görümceme ziyarete (bin pişman oldum ya neyse ) gerçekten çok güzel havası vardı ılıman dı.Bende tayin isteyeyim dedim ama kadro açılmadı Mersine Ordu ya geldim bende burasıda fena değil ama yağmuru çok maşallah sabah beri yağıyor

nelss

senin kurumun ne? silifke güzeldir ama buralarda bos kadro bulmak baya zor her tayin dönemi iste  sende :D

zen_s

benim kurum Gıda Tarım hayvancılık bakanlığı  :D ordu da en az 4 yıl kalmam gerek ondan sonra ne olur bilmem daha 1 yıl geçti burayıda sevdik gibi sakin modern bir şehir

nelss

hmm öyle bi kural mı var sizin kurumda ilk defa duydum böyle bse

zen_s

evet bulunduğumuz bölgede en az yıl kalmamız gerek maalesef  :-\

nelss

sayılı yıl çabuk geçer 1 i geçmis ble  ;) ;)
son 30 dk  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: