Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

sağol canım hadi söktürsün ya kızlar benim benim 2.meleğime minel sare koyayım diyorum nasıl

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

nelss

zen_s

:wave: :wave: herkese merhaba doktora gittim bugün adetim gecikmişti evde test yaptım bebiş yok tabi doktorda kan tahlili yaptı oda yok tabi söktürücü verdi üç gün kullanıcam sonra adet olu 2. günü gideceğim tekrardan hadi hayırlısı bakalım  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

merhaba... hakkında hayırlısı olsun... pko devam ediyormuymuş

zen_s

pko devam ediyormu bişey demedi kist var dedi adetle sökülmesi gerek dedi sökülmezse önce onu yok etmek gerekmiş. Ama benim pko kaderim ya o benle doğdu  :k06: benle ölür

ยรlคภ๓คz göภlüm

sana şeker hapı vermişleri miydi? geçen yaz bende de vardı söktürücü kullanmadan adet olamıyordum... şeker hapı kullandım

zen_s

yok canım ben hiç şeker hapı kullanmadım ilaç bir iki kez kullanmıştım onlarda bekarken doğum kontrol hapı bir iki kezde söktürücü kullandım

ยรlคภ๓คz göภlüm

o zaman doktordan şeker hapı istesene çok faydasını görürsün... ben de hafif pko vardı, şeker hapı kullanmaya başlayınca hemen geçti

zen_s

Bilmiyorumki canım ben hiçbir şey buraya takılalı öğrendim bazı şeyleri hele bir söküleyimde adet olup gidecem hormonlarıma bakıcak ona göre ilaç verecekmiş

zen_s

Ben bu süreç de çok kafama takmak istemiyorum öyle bir huyum var ki bir şeye karar verdim miydi onun inciğini cinciğini araştırırım başka da bişey yapmam şimdi çocuğa karar verdim tüm sitelerde geziniyorum bu böyle olmaz ama bakarsın stres yaparım olacak şey olmaz. Bu yüzden tedavime devam edeceğim ama kafamı takmıycam spora ve diyete devam edicem  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: 5 kilo vermek istiyorum hedefime ulaşırım inşallah

**fatoş**

slmlar kimseler yokmu  :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 03 Ekim , 2013, 15:45:31
Ben bu süreç de çok kafama takmak istemiyorum öyle bir huyum var ki bir şeye karar verdim miydi onun inciğini cinciğini araştırırım başka da bişey yapmam şimdi çocuğa karar verdim tüm sitelerde geziniyorum bu böyle olmaz ama bakarsın stres yaparım olacak şey olmaz. Bu yüzden tedavime devam edeceğim ama kafamı takmıycam spora ve diyete devam edicem  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: 5 kilo vermek istiyorum hedefime ulaşırım inşallah
spor pko için çok iyi olur.  zaten kafana takarsan hamile kalmak zorlaşıyor

zen_s

Aynen canım spor yürüyüş birebir yaz boyu spor yaptım düzene girmiştim şimdi 3 haftadır rahatsızlıklarımdan spor yapamadım adet gecikti söktürücü kullanmak zorunda kaldım bel ağrım ve karnımda şişlik var bitince hemen olurum inşallah