28 Nisan , 2024, 02:50:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

sağol canım benim  :opucuk:  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :love1: Herkesler günaydın yeni bir günde her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle  :alkış: :alkış: :alkış:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

FİGENN

zen_s

Alıntı yapılan: FİGENN - 02 Ekim , 2013, 09:18:52
günaydınn    :sleepy1:
;D  ;D Hala uykularda mısın bende aynı durumdayım çocuk okula gidecek diye altıda kalkıyorum sonra bende işe gitmek için hazırlanıyorum hafta sonunu iple çekiyorum valla  ;)

FİGENN

benim işyerim yakın çok erken kalkmıyorum ama akşam geç yatıyorum  :suclu:

bir tane mi çocuğun var?

ยรlคภ๓คz göภlüm

GÜNAYDIN KIZLAR... BENDE DE ÇOK UYKU VARDI sabah serviste uyudum... dün eve gittiğimde cenazeden dolayı çok kötüydüm, koltukta uyuyakalmışım sonra da uykum kaçtı geç saate kadar oturdum gece de çok sık uyandım, uykusuz kaldım

SİZLER NASILSINIZ? BURDA HAVA DA KAPALI,İÇ KARARTICI

zen_s

Alıntı yapılan: FİGENN - 02 Ekim , 2013, 09:37:55
benim işyerim yakın çok erken kalkmıyorum ama akşam geç yatıyorum  :suclu:

bir tane mi çocuğun var?
Evet canım bir oğlum var 10 yaşında :)

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 02 Ekim , 2013, 09:58:33
GÜNAYDIN KIZLAR... BENDE DE ÇOK UYKU VARDI sabah serviste uyudum... dün eve gittiğimde cenazeden dolayı çok kötüydüm, koltukta uyuyakalmışım sonra da uykum kaçtı geç saate kadar oturdum gece de çok sık uyandım, uykusuz kaldım

SİZLER NASILSINIZ? BURDA HAVA DA KAPALI,İÇ KARARTICI
sanada günaydın canım aynen burdada hava kapalı ha yağdı yağacak o durumda yani. Ben bu sabah iyiyim Allaha şükür dün öğleden sonra bir üşüme geldi titredim resmen havada güzeldi halbuki mesai bitmeden eve kaçtım valla  :dontknow:  :dontknow: şimdi iyiyim şükürler olsun  :nazar:  :nazar:

zen_s

Cenaze seni etkilemiş canım ya  :'(  aman dikkat et kendine  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 02 Ekim , 2013, 10:45:33
Cenaze seni etkilemiş canım ya  :'(  aman dikkat et kendine  :opucuk:

evet canım çok etkiledi...babamı kaybettiğimiz dönemde  arkadaşım annemin yaşlarında eşi de babamın yaşındaydı... bir de o etkiledi,kendi yaşadıklarımız aklıma geldi... oğlunun durumu çok üzdü

zen_s

Anlıyorum canım seni ama mukadderat her ölüm erken ölüm aslında Allah çocuğunda arkadaşının da yardımcısı olsun  :amin:  :amin: sen nasıl başa çıktıysan bu durumla inşallah o çocuk da çıkabilir. Benim babamda 2007 de öldü evli ve çocuklu kocaman bir kadın olduğum halde kendimi hep eksik hissederim çok özlerim rahmetli babacığımı. Allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin mekanlarını cennet etsin aminn

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben 19 yaşındaydım ve kardeşlerim vardı o daha 14 yaşında ve tek çocuk. Allah yardımcın olsun

zen_s

Amin canım hakkında hayırlısı olsun herkesin yaşamı farklı maalesef  :'(  :'( Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş rabbim yar ve yardımcısı olsun annesine uzun ömürler versin.

izemsevi

gençlik selam benimle kız gribiz dün apor topar izin aldım onu dr götürdük valla gelen misafir bizi haşat etti insan hastayken hamile ve küçük çocugu olan eve 3 gripliyle gelirmi yaaaaa :dontknow:

zen_s

Geçmiş olsun canım anlayış sıfır desene sen şuna. bende test yaptım bebek yok yarın doktora gidecem söktürsün beni  :k06: sonrada tedaviye başlasın