Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Oğlum hiç tedavi olmadan hemen geldi sonra spiral kullandım  iki yıldır korunmuyorum ama bebekde olmuyor kilom fazlaydı kilo verdim 2-3 ayda bir olurken şimdi en fazla bir hafta geçiyor eşimde çok istediği için karar verdim bebeğe tabi bende istiyorum
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

hıııııı bir tane çocuk var yani bende hiç yok sanıyordum oğlun kaç yaşında

zen_s

;D evet canım bir oğlum var 10 yaşında benimde yaş 35  :k06: bu yaştan sonra bebe yapmaya kalktık hadi hayırlısı  :k06:  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

canım daha iyi olur olmasınada yalnız sen şimdi 10yıl aradan sonra sana zor olacaktır.

zen_s

Evet aslında bende tırsıyorum  biraz :-\ ama eşimde çok istiyor ben istemem deyince bayağı bayağı küstü bana bu seferde ben kıyamadım tamam doktora giderim dedim daha tedaviye başlamadan adam yere göğe sığdıramıyor beni  :love7:  :love7: ilk çocukta çok rahattı hemen eline aldı ya kıymetim pek yoktu bundan zaten yapmak istemedim ama şimdi pek kıymetli oldum  :ehi:  :ehi:

izemsevi

oğluna kardeş olsun bence iyi olur sende zamanla anne olma fikrine alışacaksın benmde 4yıl önce yakın arkadaşım tüp bebekle ikiz oğullarını kucagına aldı sonrada dr sizin tedvisiz kesinlikle çocugunuz olmaz ilerde 3.düşünürseniz burda yumurtalarınız var gelin yaparız demiş dün aradıki hamileyim diye kediliğinden kalmış  şok geçirmiş kız

zen_s

Bazı doktorlara çok kızıyorum  :caca:  :caca: felaket tellalları gibiler  :cussing: bence en önemli etken stres ve insan kafasına ne kadar çok takıyorsa olacak olan işde olmaza biniyor rabbimin imtihanı galiba

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Ekim , 2013, 14:02:42
oğluna kardeş olsun bence iyi olur sende zamanla anne olma fikrine alışacaksın benmde 4yıl önce yakın arkadaşım tüp bebekle ikiz oğullarını kucagına aldı sonrada dr sizin tedvisiz kesinlikle çocugunuz olmaz ilerde 3.düşünürseniz burda yumurtalarınız var gelin yaparız demiş dün aradıki hamileyim diye kediliğinden kalmış  şok geçirmiş kız
Bu arada maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: diyeyim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin rabbim

izemsevi

amin canım darısı sana benimde kız hastalanmış hafta sonu misafirlerim var demiştimya onlardan bir bayanın hem kendi hem iki çocuguda hastaydı ben kızı ne kadar koruduysamda işte geçmiş zaten benim en büyük korkum grip çünkü zor atlatıyor çocuk :'( :'( :'(

zen_s

Oy oy geçmiş olsun kuzuya inşallah atlatır biran önce  :aferin:  :aferin:

zen_s

Senin doğum ne zaman canım

ยรlคภ๓คz göภlüm

merhaba kızlar nasılsınız? arkadaşım bugün eşini kaybetti öğle arasında yanına gittim. cenaze şehirdışına gideceği için de kuruma geri döndüm... pazar günü kalp krizi geçirmiş dünden bu yana çocuğu için üzülüyordum daha 14 yaşında ve tek çocuk, acısını paylaşacağı bir kardeşi olmaması ne kötü....Allahım ikisine de sabır versin...  mutlaka kardeş olacak , tek olmak çok zor.

zen_s

:-\  :-\ Allah rahmet eylesin eşine ve çocuğuna sabırlar versin  :'( üzüldüm ya  :sad1: insanın başına ne geleceği bilinmez bizlerde iyiyiz canım işdeyim  grip falan geçti bende şimdide ayıptır söylemesi bağırsakları bozmuşum  :honk:

zen_s

yani bir türlü totoyu doğrultamadım  :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Ekim , 2013, 15:18:20
yani bir türlü totoyu doğrultamadım  :suclu:

bir kaşık bal ye. ya da soğuk suya bal ekle iç... soğuk bal iyi gelir