27 Nisan , 2024, 21:49:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: E N D E M İ K - 20 Eylül , 2013, 15:46:36
        o zaman sana bi maşallah arkasındanda  :nazar:  :nazar:  :nazar: gelsin bakalım. sakın soğuma tembelliğe alışırsan tekrar başlayamazsın bu akşam hemen hatta evdeysen şuan başla bence ne olur ne olmasss bi de bakmışsın benim gibi birden gelmiş kilolar :k06:
Aman aman Allah korusun  :nazar: :nazar: başlamam gerek ama şu diş ağrısından ve gripten bir kurtulayım bugün iyi değilim burdan değilde özelden sana atayımmı diyet spor sitelerini canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 15:52:38
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 15:34:54
Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 15:31:43
walla canım benim izinde biraz mecburiyetten yancak yoksa hem evi toparlatırım bebeğimn esyaları geldi öyle odada duruyor onlara bi yer ayarlarz bos durmicaz yani çantalarımızı hazırlıcaz yavas yavas
tatlı telaşlara başlayacaksın demek... oğlum da dün ne zaman alışverişe gideceğiz  diye tutturdu ben de yarın için gidelim de biraz bebek kıyafeti alalım dedim, çok mutlu oldu...
biz alısverisi bitirdik sadece bebek sekeri kaldı kendimede eksik pijama takımı aldkmı tamadır  :basardim: :basardim:
ayy canım kardesene çok sevcek anlasılan insallah kıskanmaz doğunca hep bebekle ilgileniyorsun dye  :aferin: :aferin: :aferin:
Oy oy severim ben sizi  :D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

E N D E M İ K

canım benim , sağol ben zaten bunları araştırmaktan bi hal oldum kaç yıldır ama sen hızlı verdim 13 kilo falan deyince nasıl verdiğini merak ettim ayrıca leslie yürüyüs programı bence ideal şimdilik bunları yapsam yetcek sanırım sağol  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

walla canım benim izinde biraz mecburiyetten yancak yoksa hem evi toparlatırım bebeğimn esyaları geldi öyle odada duruyor onlara bi yer ayarlarz bos durmicaz yani çantalarımızı hazırlıcaz yavas yavas
tatlı telaşlara başlayacaksın demek... oğlum da dün ne zaman alışverişe gideceğiz  diye tutturdu ben de yarın için gidelim de biraz bebek kıyafeti alalım dedim, çok mutlu oldu...
biz alısverisi bitirdik sadece bebek sekeri kaldı kendimede eksik pijama takımı aldkmı tamadır  :basardim: :basardim:
ayy canım kardesene çok sevcek anlasılan insallah kıskanmaz doğunca hep bebekle ilgileniyorsun dye  :aferin: :aferin: :aferin:
Fazla kıskanmayacak gibi ufak tefek şeyler olacak tabi sonuçta iki evin bir çocuğu

zen_s

Alıntı yapılan: E N D E M İ K - 20 Eylül , 2013, 15:58:41
    canım benim , sağol ben zaten bunları araştırmaktan bi hal oldum kaç yıldır ama sen hızlı verdim 13 kilo falan deyince nasıl verdiğini merak ettim ayrıca leslie yürüyüs programı bence ideal şimdilik bunları yapsam yetcek sanırım sağol  :love9:
Tamam canım haklısın başlangıç için bunlar yeterli bencede ilerledikçe yetmezse o zaman tavsiyede bulunurum :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 16:06:16
Fazla kıskanmayacak gibi ufak tefek şeyler olacak tabi sonuçta iki evin bir çocuğu
Ama annesi belki kardeşini sizinle paylaşmak istemez benimm diye diye bak buda olabilir  :binkybaby: :binkybaby:

nelss

pabucu dama atılacak haberi yokk  :ehi: :ehi:

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:11:32
kızzz :ehi: :ehi: :ehi: kıyamamm kuzuya  :aferin: :aferin:

nelss

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Eylül , 2013, 16:12:31
Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:11:32
kızzz :ehi: :ehi: :ehi: kıyamamm kuzuya  :aferin: :aferin:
:laughing7: :laughing7: :laughing7: hep öyle oluyor malesef çocukların hepsi bi travma yasıyor  :aferin: :aferin:

zen_s

Bizde üç kardeştik ben ortancaydım hep ezik bendim valla büyük ilk göz ağrısı küçük birde tek erkek hiç büyümez zeynepde ezik  :ehi: :ehi: :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Eylül , 2013, 16:19:42
Bizde üç kardeştik ben ortancaydım hep ezik bendim valla büyük ilk göz ağrısı küçük birde tek erkek hiç büyümez zeynepde ezik  :ehi: :ehi: :ehi:
anammm  :y25: :y25:seni çok iyi anlayan ezik ortancanın biride ben olarak gel bacım geeelll  :y25: :y25:
bilirim bende ezikliği
ablam ilk göz ağrı annem herseyi ona danısır sorar beraber karar verir en küçük erkek bende ara kedisi  ;D

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:23:18
Alıntı yapılan: zen_s - 20 Eylül , 2013, 16:19:42
anammm  :y25: :y25:seni çok iyi anlayan ezik ortancanın biride ben olarak gel bacım geeelll  :y25: :y25:
bilirim bende ezikliği
ablam ilk göz ağrı annem herseyi ona danısır sorar beraber karar verir en küçük erkek bende ara kedisi  ;D
Aynen canım büyükle kavga etsem sen küçüksün ablana karşı gelme küçükle kavga etsem büyüksün kardeşine ne uyuyorsun o ne öyle be :cussing: :cussing: şaşmış kalmıştım bir oturtamadım kendimi ama adımız belli ortanca  :toothy10: :toothy10:

nelss

aynen öyle  :icon_thumright: en iyisi küçük olmak hiç büyümüyon çünkü

**fatoş**

slmlar muhabbet almış yürümüş  :suclu:

zen_s

Evet bayağı yürüttük muhabbeti hoş geldin  :flowers: :flowers: