Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

kendi kendime yazmaya başladım galiba :toothy10:  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

:laughing7: :laughing7: yok canım burdayız ben ancak doğumdan sonra baslayabilirim

zen_s

evet canım sen tatildesin tadını çıkar valla bebiş gelince başlarsın bu kilolar ne olcak demeye ama hemen kurtulmaya bak yoksa üzerine yapışıyor valla gitmiyor   ;D ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

E N D E M İ K

canım senin söylediğin bayana bakyordum bunlar sporda yapılan kültür fizik hareketleri evet çok etkili hareketler ama yaşam tarzı haline getirip kilo verincede yapmazsan gelsin kilolar azda olsa yapmak lazım her gün

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Eylül , 2013, 15:06:45
yürüyüş bandıda olur tabiki düşük ayarda başlarsın sende birde lelie sansone diye bi bayan evde yürüyüş yaptırıyor onada bak istersen 1-2-3 mil diye ilerliyorsun ama bayağı terletiyor yazarsan çıkar onlara bak istersen

bakayım canım. ben de fazla kilo almamak istiyorum bir de doğumdan daha rahat etmek için  yürüyüş çok faydalı oğlşumda hemen ayağı kalkmıştımhastane şaşırmışlardı

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 15:25:17
:laughing7: :laughing7: yok canım burdayız ben ancak doğumdan sonra baslayabilirim

canım sen doğum iznine mi ayrılıyorsun artık

nelss

walla canım benim izinde biraz mecburiyetten yancak yoksa hem evi toparlatırım bebeğimn esyaları geldi öyle odada duruyor onlara bi yer ayarlarz bos durmicaz yani çantalarımızı hazırlıcaz yavas yavas

zen_s

ee tabi yaşam tarzı haline getirmek gerek yoksa tekrar geliyorlar zaten yapınca mutlu oluyor insan bağımlılık yapıyor bir süre sonra  :muzz: :muzz: :muzz: hareket güzel valla  :hieyt:

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 15:31:43
walla canım benim izinde biraz mecburiyetten yancak yoksa hem evi toparlatırım bebeğimn esyaları geldi öyle odada duruyor onlara bi yer ayarlarz bos durmicaz yani çantalarımızı hazırlıcaz yavas yavas
Çok güzel valla allah yardımcın olsun canım sağlıklı bir avazda doğur inşallah :ehi: :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 15:31:05
Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 15:25:17

canım sen doğum iznine mi ayrılıyorsun artık
yook bu hafta çalısabilir raporu aldım.aldıgm izin geçen yıldan kalma 5 gün
dinlencem biraz  izinden sonraki hafta seminer var çünkü biraz yogun geçicek  :-\ :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

tatlı telaşlara başlayacaksın demek... oğlum da dün ne zaman alışverişe gideceğiz  diye tutturdu ben de yarın için gidelim de biraz bebek kıyafeti alalım dedim, çok mutlu oldu...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Eylül , 2013, 15:31:51
ee tabi yaşam tarzı haline getirmek gerek yoksa tekrar geliyorlar zaten yapınca mutlu oluyor insan bağımlılık yapıyor bir süre sonra  :muzz: :muzz: :muzz: hareket güzel valla  :hieyt:

tabi spor çok güzel... 

zen_s

Evetde ben nazar aldım galiba gören herkes ne yaptın nasıl böyle oldun dedikçe anlattım durdum şu iki haftadır bende bir soğukluk sormayın gitsin hiç spor yapasım yok  :'( :'(

E N D E M İ K

o zaman sana bi maşallah arkasındanda  :nazar:  :nazar:  :nazar: gelsin bakalım. sakın soğuma tembelliğe alışırsan tekrar başlayamazsın bu akşam hemen hatta evdeysen şuan başla bence ne olur ne olmasss bi de bakmışsın benim gibi birden gelmiş kilolar :k06:

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 15:34:54
tatlı telaşlara başlayacaksın demek... oğlum da dün ne zaman alışverişe gideceğiz  diye tutturdu ben de yarın için gidelim de biraz bebek kıyafeti alalım dedim, çok mutlu oldu...
biz alısverisi bitirdik sadece bebek sekeri kaldı kendimede eksik pijama takımı aldkmı tamadır  :basardim: :basardim:
ayy canım kardesene çok sevcek anlasılan insallah kıskanmaz doğunca hep bebekle ilgileniyorsun dye  :aferin: :aferin: :aferin: