Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

nelss

zen_s

Canım site adı vermek yasakmı değilmi bilmiyorumki
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

E N D E M İ K

62 benim hayal bile edemeyeceğim bi kilo gibi gelyo bana :k06: ama inşallah veririm ve inşallah sende istediğin kiloya iner orda kalırsın, nells arkadaşım sen kaç aylık hamilesin hamilelikte mi aldın o kiloyu yoksa bizim gibi tontişmiydin hamilelikten öncede :ehi:

E N D E M İ K

bende bilmiyorum yasak mı bilen biri varsa yardım etsin. ona göre yazarsın o zaman bekleyelim canım.

zen_s

verirsin canım yeterki acele etme ben 10 gramda versem kardır diyorum kendime yılmak yok diye diye 62 ye  düştüm
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar inşallah bebişleriniz daha bekletmeden gelir
ben de 61 kiloyum boyum 170... ben de tam spora başlamıştım hamile olduğumu öğrendim...
yürüyüş yumurtalığın daha iyi çalışmasını sağlıyor, yürüyüşü ihmal etmeyin özellikle pko için yürüyüş çok önemli...

nelss

boyum 163 smdiye kadar 53-54 tüm hep evlendim benim kilo 60 ton oldu  :cildir: :cildir:   :ehi:
8. aydayım suan ve 13 klo aldm etti mi 73  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

zen_s

olsun canım verirsin yinede çok almamışsın aten doğumla 5-6 kilo gidiyor rahat

E N D E M İ K

işin sırrı sabır zaten o da bende yok ben her işte olduğu gibi ondada hemen olsun hemen veriyim diyip pes ediyorum ama öyle olmamalı bunuda biliyorum.veremeyince demoralize oluyorum ve tüm ümidim kırılıyo :y25: çok istememe rağmen geçmiştede aynı sorunları yaşadığım verip verip aldığı ve sonrada bi türlü veremediğim için artık kendimde o gücü bulamyorum heralde. sağol ama bana çok yardımcı oldun Allah yardımcın olsun beklentilerine hayırlı cevaplar versin inşallah.

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 14:55:22
ben de 61 kiloyum boyum 170... ben de tam spora başlamıştım hamile olduğumu öğrendim...
yürüyüş yumurtalığın daha iyi çalışmasını sağlıyor, yürüyüşü ihmal etmeyin özellikle pko için yürüyüş çok önemli...
Evet canım katılıyorum zaten yürüyüşle düzeldim bende ama artık zamanım yok okullar açıldı çocuk okula eş işe zaman kalmıyor ama evde yaparım yürüyüşü vallahi leslieyle  :toothy10: :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 14:55:39
boyum 163 smdiye kadar 53-54 tüm hep evlendim benim kilo 60 ton oldu  :cildir: :cildir:   :ehi:
8. aydayım suan ve 13 klo aldm etti mi 73  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

doğumdan sonra verirsin, bebişler çabuk zayıflatıyor yeter ki süt olsun diye tatlıları falan çok yeme
ben de evlenmeden 47 idim. 52 ile hamile kaldım en son 68 oldum bir yıl olmadan eski kiloma geri döndüm... bakalım bu sefer nasıl olacak... bebişim sağlıkla doğsun doğumdan hemen sonra yürüyüşe başlamayı düşünüyorum inşallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Eylül , 2013, 14:59:46
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 14:55:22
Evet canım katılıyorum zaten yürüyüşle düzeldim bende ama artık zamanım yok okullar açıldı çocuk okula eş işe zaman kalmıyor ama evde yaparım yürüyüşü vallahi leslieyle  :toothy10: :toothy10:

ben de yürüyüş yapmak istiyorum ama dediğin gibi işten geliyorum çocuğun dersi, ev işleri derken fırsat olmuyor... ben de koşu bandında mı yürüsem acaba... servisten önce iniyorum biraz yürüyüş yapmış oluyorum. bir de bel fıtığı olunca fazla da yürüyemiyorum

zen_s

yürüyüş bandıda olur tabiki düşük ayarda başlarsın sende birde lelie sansone diye bi bayan evde yürüyüş yaptırıyor onada bak istersen 1-2-3 mil diye ilerliyorsun ama bayağı terletiyor yazarsan çıkar onlara bak istersen

zen_s

leslie sansone canım yanlış yazmışım valla ben bu kilo verme evresinde çok araştırma yaptım yardımcı olabilirim

zen_s

Alıntı yapılan: E N D E M İ K - 20 Eylül , 2013, 14:58:08
           işin sırrı sabır zaten o da bende yok ben her işte olduğu gibi ondada hemen olsun hemen veriyim diyip pes ediyorum ama öyle olmamalı bunuda biliyorum.veremeyince demoralize oluyorum ve tüm ümidim kırılıyo :y25: çok istememe rağmen geçmiştede aynı sorunları yaşadığım verip verip aldığı ve sonrada bi türlü veremediğim için artık kendimde o gücü bulamyorum heralde. sağol ama bana çok yardımcı oldun Allah yardımcın olsun beklentilerine hayırlı cevaplar versin inşallah.
canım ne demek hepimizin beklentisi hayırlısıyla olsun asla pes etme kilo vermek gerçekten zor değil benimde vardı böyle umutsuzluklarım ama başardım ve 5 kilo daha vercem hele bir iyileşeyim başlıycam hayırlısıyla