27 Nisan , 2024, 18:58:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

:k06: :k06: yok kız daha 8 gün var adetime ama olmayacağım biliyorum dişim için ilaç kullanıyorum zaten adet belirtisi hiç yok yani benim olağan belirtiler göğüs şişmesi ve acıması dün belim ağrıdı biraz okadar geç olcam adet kesin  :laughing7: :laughing7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

:toothy10: :toothy10: valla ne sürpriz olur o zaman bir topic açarım hamile olduğumu bilmiyordum ilaç kullandım bişey  olurmu diye
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

hadi hayırlısı zaten böyle şeyler beklemeden oluyor süpriz yumurtalarımız

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 16:50:36
:toothy10: :toothy10: valla ne sürpriz olur o zaman bir topic açarım hamile olduğumu bilmiyordum ilaç kullandım bişey  olurmu diye

bizde olmaz olmaz derizzzzzzzzzzzzz :k06: :k06:

zen_s

Aynen hayırlısı onlar ne zaman geleceklerini iyi biliyorlar nazlı melekler  :love7: :love7:

izemsevi

canım görüşürüz iyi akşamlar öptük sizleri :hello:

zen_s

valla hamile olursam gerçekten sürpriz yumurta olur ben değilde eşim şok geçirir herhalde  :ehi: :ehi: ne oldu nasıl oldu diye  :toothy10: :toothy10: yaptığını bilmez gibi

nelss

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 16:48:18
:k06: :k06: yok kız daha 8 gün var adetime ama olmayacağım biliyorum dişim için ilaç kullanıyorum zaten adet belirtisi hiç yok yani benim olağan belirtiler göğüs şişmesi ve acıması dün belim ağrıdı biraz okadar geç olcam adet kesin  :laughing7: :laughing7:
benim adetm düzensizlesmsti o ayda 20 lik diş çıkarıyordum çene röntgeni çektirdim ilaçta kullanıyordum meğer hamileymişm 5 haftalık

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Eylül , 2013, 16:54:38
canım görüşürüz iyi akşamlar öptük sizleri :hello:
iyi akşamlar canım

nelss

bnde çıkıyorm iyi aksamlar kızlar  :wave:

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 19 Eylül , 2013, 16:55:36
Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 16:48:18
benim adetm düzensizlesmsti o ayda 20 lik diş çıkarıyordum çene röntgeni çektirdim ilaçta kullanıyordum meğer hamileymişm 5 haftalık
Hadi canım gerçekten büyük bir sürpriz olmuş ama güzel olmuş :nazar: :nazar: benim 8 gün var pek de düzenli değil adetlerim ama yani 1 hafta geçer en az ama şimdiye göğüslerimin ağrısı başlamalıydı ilaçtan diye düşünüyorum ben

zen_s

zen_s

nelss

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım nasılsın?