27 Nisan , 2024, 21:35:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

nelss

nane zararlı mı ki  ??? 1 kupa içsem bse olmaz heralde

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Eylül , 2013, 11:35:21
ayşe benim kızda maşallah hareketli yemek işi nasıl gidiyor neleryiyorsun

oğlum da geçen hafta 400 gr olmuş...  normal besleniyorum sadece sütü iki bardağa çıkardım... geçen pazar  gecesi bacağıma kramp girdi.

izemsevi

ben bi faranjit atlattım doktor hamilekte hastalığı zor atlatırsn demsti seninde o yüzden geçmiyordun azıck üsüt terle hemen sifayı kapıyorsun iste  :dontknow:
[/quote]

aynen öyle azcık bir yerden rüzgar alsam anında sabahına gribim yani bu arada kızlar görüşmeyeli sizlerle hayatımda çok güzel bir şey oldu devlet dairesinde sözleşmeli çalışıyorsum şimdi kadroya geçtimmmmmmmmm :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: ya süper iyi oldu ilk kızımda eşim kadroya ğeçti 2011de bu kızımdada ben geçtim hatta drum artık üçüncüde terfi edersiniz size çocuklar çok şanslı geliyor diyor bende yok dr bey ben terfi etmeym yerimde sayayım dedimde güldü :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 19 Eylül , 2013, 11:36:13
nane zararlı mı ki  ??? 1 kupa içsem bse olmaz heralde

nane, yeşil çay, adaçayı ve maydonuzu hamilelere tavsiye etmiyorlar
gerçi artık bebişler büyüdü yine de dikkatli olmak lazım, bir bardaktan birşey olmaz...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Eylül , 2013, 11:38:26
ben bi faranjit atlattım doktor hamilekte hastalığı zor atlatırsn demsti seninde o yüzden geçmiyordun azıck üsüt terle hemen sifayı kapıyorsun iste  :dontknow:

aynen öyle azcık bir yerden rüzgar alsam anında sabahına gribim yani bu arada kızlar görüşmeyeli sizlerle hayatımda çok güzel bir şey oldu devlet dairesinde sözleşmeli çalışıyorsum şimdi kadroya geçtimmmmmmmmm :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: ya süper iyi oldu ilk kızımda eşim kadroya ğeçti 2011de bu kızımdada ben geçtim hatta drum artık üçüncüde terfi edersiniz size çocuklar çok şanslı geliyor diyor bende yok dr bey ben terfi etmeym yerimde sayayım dedimde güldü :hieyt:
[/quote]

gözün aydın artık sen de  bizim gibi 657lisin
aynen  bebişler uğuruyla geliyor... oğlumda ben  ve eşim toplantı parası almaya başladık... bunda da terfi aldım, maaşım arttı.. maşallah bebişlerim bereketiyle geliyor...

zen_s

:muzz: :muzz: Ne güzel kızlar bebişleriniz uğurlu geliyor zaten çocuk rızkıyla gelirmiş  :D Allah hepsinin bahtınıda güzel etsin  :amin: yaşil çayıntavsiye edilmediğini bende biliyorum ama naneyi hiç bilmiyordum zaten içemem ben nane limonu  ;)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

boşa dememişler çocuk kısmetiyle gelir diye yok benim 150tl gibi maaşımda düşüş oldu ama olsun hiç takmıyorum 657 oldumya o yeter gerçi 6 yıldır sözleşmeliydim ama sıkıntı yaşamadım ama genede heryıl ocakta bir strese giriyordum şimdi oh kurtulduk allah vesile olanlardan razı olsun

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 11:46:55
:muzz: :muzz: Ne güzel kızlar bebişleriniz uğurlu geliyor zaten çocuk rızkıyla gelirmiş  :D Allah hepsinin bahtınıda güzel etsin  :amin: yaşil çayıntavsiye edilmediğini bende biliyorum ama naneyi hiç bilmiyordum zaten içemem ben nane limonu  ;)

sağol canım benim darısı tüm iş arayan arkadaşlarımıza

izemsevi

kızlar ben yemek için eve gidiyorum öğleden sonra görüşelim herkese afiyet olsun :hungry:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 11:46:55
nane çayını  ben de hiç içemem içtiğim an  bulantılarım başlar
Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Eylül , 2013, 11:48:33
boşa dememişler çocuk kısmetiyle gelir diye yok benim 150tl gibi maaşımda düşüş oldu ama olsun hiç takmıyorum 657 oldumya o yeter gerçi 6 yıldır sözleşmeliydim ama sıkıntı yaşamadım ama genede heryıl ocakta bir strese giriyordum şimdi oh kurtulduk allah vesile olanlardan razı olsun

o korku zordur artık baya rahatlarsın

zen_s

Afiyet olsun canım bizim mesai 12.30 da bitiyor yarım saat var  :hungry: :hungry:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

bizim de 12:30 ama ben o saate kadar dayanamıyorum herkesten önce gidip yemeğimi yiyorum müdürm de birşey demiyor, sen istediğin zaman ye diyor... afiyet olsun kızlar

zen_s

Bakalım benim bebişim gelirse kısmetinde neler getirecek aman o gelsinde eli boş gelsin yerim onu ben  :love7: :love7:

zen_s

eee sen hamilesin müdürde anlayışlıymış allah razı olsun hadi size afiyet olsun  :D

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 11:54:59
Bakalım benim bebişim gelirse kısmetinde neler getirecek aman o gelsinde eli boş gelsin yerim onu ben  :love7: :love7:
inşallah en kısa zamanda gelsin de önemli olan o.