Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

FİGENN

izemsevi

nasılsın fiğen canım

FİGENN

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?

izemsevi

ben bugün süperim çok şükür meleğim 2 yaşına giriyor dün gece 4.30'a kadar yatmadım,uykusuzum ama salonu süsledik eşimle ama çok mutluyum aslında akşam iftaredan sonra doğum gününü yapacagız süpriz olsun diye akşam süslemeleri gösterecektik bizim afacan kapıyı kitlemeyi unutmuşuz oda açmış eşim evde izinde koşa koşa gelmiş baba bir sürü balon var demiş çok sevinmiş eşim çıldırdı diyor :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hamilelikte çok şükür gidiyor :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

huzur

ayy  ne güzel yaaa.
doğum günü kutlu olsun. nice nice güzel yaşlar yaşasın.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar... İzemsevi doğum günü kutlu olsun, mutlu yıllar... nasılsınız?

izemsevi

teşekkürler ayşe teyzesi biz iyiyiz sen nasılsın babasıyla kızıma aldığımız doğum günü hediyemiz

http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/7928-Sunny-Baby-Mini-Cooper-Uzaktan-Kumandali-Akulu-Araba-Pembe.aspx

izemsevi

Alıntı yapılan: M A S A L - 01 Ağustos , 2013, 10:32:10
ayy  ne güzel yaaa.
doğum günü kutlu olsun. nice nice güzel yaşlar yaşasın.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sağol canım darısı sana hazırlanmak çok zevkli birde bende seviyorum organizasyon işlerini gerçi 1 yaş doğum günümüz kadar detay yok ama bu yılda gene epey haızrlandım

huzur

fotolar eklersen bizede ilham vermiş olursun  :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14:

izemsevi

Alıntı yapılan: M A S A L - 01 Ağustos , 2013, 10:40:15
fotolar eklersen bizede ilham vermiş olursun  :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14:

canım bende ilham çok belki başka ir işi yapsam yorulur uykum gelir ama bu tarz şeylerden müthiş zevk alıyorum geçen yılki doğum günümüzün resimlerini görmüşmüydün buyılda koyarım

huzur

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Ağustos , 2013, 10:42:33
Alıntı yapılan: M A S A L - 01 Ağustos , 2013, 10:40:15

canım bende ilham çok belki başka ir işi yapsam yorulur uykum gelir ama bu tarz şeylerden müthiş zevk alıyorum geçen yılki doğum günümüzün resimlerini görmüşmüydün buyılda koyarım

yoo görmedim  forumda eklimi şuan.
iş yerinden girdiğim için fotoları göstermiyor.

izemsevi

tabi canım ekli 1 yıl oldu işte ekleyeli

ยรlคภ๓คz göภlüm

hediyeniz süper, güle güle kullansın
ben de iyiyim, göbek fıtığım var. hamilelikte ağrı yapıyor...  malum yarın cuma inşl. oğluma kavuşacağım, bir hafta birlikteyiz
bizim de gelecek ay 8. doğum günümüz var, ben de bütün süsler, pasta ve kuru pastalar 8 şeklinde olsun istiyorum. okul arkadaşları da olacak daha kalabalık olacak bakalım...
hediye olarak da tablet ya da bisiklet... birini doğum günü diğerini de kardeşi doğduğunda  ocak ayında  bebeğin  hediyesi olarak vereceğim

nelss

doğum günü kutlu olsun bebeğinin izemsevi hediyeside çok güzelmis  :nazar: :nazar: güle güle binsin arabasına

huzur

hediyeside çok güzel yaaa.
canım 1 yaş kutlamalarını link atarmısın bakıyım