27 Nisan , 2024, 22:28:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Balböceği - 22 Temmuz , 2013, 11:59:37
Günaydın hanımlar, Aynur kız mı cinsiyeti  :love9: anam ne güzel hayırlı uğurlu olsun  :love3:

Evet canım iki ayrı doktorda kiza benziyor dedi ama kıyafet almayın hemen bi sonraki kontrolü bekleyin dediler... ama bence kesin kız kıyafet bakmaya basladık bile eşimde isim konusunda telaslı gece gündüz isim arıyor  :k06:

FİGENN

ben kızım olursa kayınvalidemin erkek olursa kayınbabamın ismini koyacağım kafam rahat isimler hazır  :ehi:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Temmuz , 2013, 12:00:24
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 22 Temmuz , 2013, 11:57:31
Alıntı yapılan: FİGENN - 22 Temmuz , 2013, 11:55:01
günaydın kız anası  :ehi:  hoşbulduk canım  :opucuk:

evet ayşe tutuyorum oruç, bu cumartesi kontrolum var, bulantım yok ama inanılmaz göğüslerim ağrıyor çok hassaslar

Oğlun olursa vermem bak kızımın talibi çok :k06:
hoppp biz beşik kertmesi yapmadık mı? :ehi: :ehi: :ehi:

Kerteriz Ayşem görücü kızıştırıyoruz surda  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

eşim de isim düşünmüş ben de daha erken diye bakmıyorum bile, isim bulmak zor iş...  bir 7 aylık olsak alışverişe de başlayacağım... bu defa herşeyi kendim almak istiyorum. oğlumda herşeyi annem ve kayınvalidem aldı biz bir çorap bile almadık

makaron

ooo kızlar burdaymış. nasıl gidiyor hamilelikler?? figen, Aynur ne alemdesiniz...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: FİGENN - 22 Temmuz , 2013, 12:05:25
ben kızım olursa kayınvalidemin erkek olursa kayınbabamın ismini koyacağım kafam rahat isimler hazır  :ehi:

o da zor ikinci bir isim koymayacak mısın? biz oğlumda  dedenin ismini koymadık şimdi de düşünmüyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 22 Temmuz , 2013, 12:10:08
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Temmuz , 2013, 12:00:24
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 22 Temmuz , 2013, 11:57:31
Alıntı yapılan: FİGENN - 22 Temmuz , 2013, 11:55:01
günaydın kız anası  :ehi:  hoşbulduk canım  :opucuk:

evet ayşe tutuyorum oruç, bu cumartesi kontrolum var, bulantım yok ama inanılmaz göğüslerim ağrıyor çok hassaslar

Oğlun olursa vermem bak kızımın talibi çok :k06:
hoppp biz beşik kertmesi yapmadık mı? :ehi: :ehi: :ehi:

Kerteriz Ayşem görücü kızıştırıyoruz surda  :ehi:

olmaz ilk biz istedik hep seninle tertip değil miyiz?

FİGENN

Alıntı yapılan: makaron - 22 Temmuz , 2013, 12:16:18
ooo kızlar burdaymış. nasıl gidiyor hamilelikler?? figen, Aynur ne alemdesiniz...

iyiyim aslı çok şükür ama daha kalp atışlarını duymadım hala inanamıyorum hamile olduğuma sanki rüyaymışta uyanacakmışım gibi geliyor
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Temmuz , 2013, 12:16:52

o da zor ikinci bir isim koymayacak mısın? biz oğlumda  dedenin ismini koymadık şimdi de düşünmüyorum

iki isim sevmiyorum ayşe, eşimin anne ve babası hayatta değil eşim istediğin olsun diyor ama ben istiyorum onların ismini koymak

makaron

inşallah hayırlısıyla duyarsın kalp atışlarını da...

figencim zaten kayınvalide hayatta olsa adını koymak istemezsin :)

makaron

kızlar bu arada malum ben de klomen tedavisi oluyorum. ama olurda hamile kalırsam çok panik olurum gibi hissediyorum. malum 2 defa düşük oldu. sizin de başınızdan böyle şeyler geçmişti değilmi? doktorunuz nasıl hareket ediyor önlem olması için bişeyler kullanıyor musunuz? progestan? asprin veya iğne şeker hapına devam ediyor musunuz?

FİGENN

aslı ben bi kere düşükyaşadım doktorum şimdi progestan fitil ve rahmi kuvvetlendirici iğne verdi haftada bir kere olmak üzere,çok şükür lekelenmem fln yok ama dediğin gibi insan tedirgin oluyor acaba bu sefer olacak mı diye biraz serin olmak allaha havale etmek gerekiyor çünkü bu noktada ne biz ne doktorlar bişey yapabiliyor.

eşine test yapıldı mı?

DİLVİN

ciddımısn  :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

makaron

canım allah yardımcın olsun. inşallah güzel sonuçlansın bizlere de umut olsun.

eşime test tediğin sperm sayısı mı? bir kere yaptırmıştık iyiydi. tekrarlamadık.

FİGENN

Alıntı yapılan: DİLVİN - 22 Temmuz , 2013, 12:51:33

ciddımısn  :)

evet , ikiside hayatta değil bizim düğünümüzü bile göremediler en azından isimlerini koymak istiyorum  :binkybaby:

izemsevi

biz geldik bir meleğin bir kelebeğin annesi olarak :k06: