Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım birkaç gündür bende de batma oluyor.. normalde hep çeşmeden su içen ben, bir kaç haftadır hep soğuk su içiyorum. gece bile 4-5 bardak soğuk su içiyorum

FİGENN

günaydın kızlar  :opucuk:

geçmiş olsun aynurcum idrar yolların iltihaplanmış sanırım ben çok çektim onu bilirim zorluğunu rabbim tez zamanda şifa versin

bende bugun 7+0 oldum ve bu sabah bulantım var hatta şuan bile hafif bulanıyor midem

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım.
gözün aydın o zaman bebişin kalp atışları başlamış... kalp atışları başladığında bulantı başlar derler...

FİGENN

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Temmuz , 2013, 10:36:51
günaydın canım.
gözün aydın o zaman bebişin kalp atışları başlamış... kalp atışları başladığında bulantı başlar derler...

ağzın bal yesin ayşe rabbim kalp atışlarını duymayı nasip etsin cumartesi kontrolum var düşününce bile heyecan basıyor  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım baldan bahsetme, eşim yemiyorum diye kızıyor :ehi: :ehi:
korkma bulantıların başlamış artık demek pıt pıtlarda var :love9: inşallah cumartesi güzel haberler alırsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar ne yapıyorsunuz?

izemsevi

slm ayşe ben bugün böyle leyla gibiyim yerdemi göktemiyim belli değil ikindi ezanında cenaze kalkcak ona gideceğim

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok zor durum, Allah ailesinin yardımıcısı olsun. İstersen sen gitme, üzüntüye dayanamazsın belki malum stresten uzuak durmak gerek

izemsevi

gitmesemde ayıp olacak böylede çok üzülüyorum allah evlat acısı göstermesin hiç birimize :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar merhaba, nasılsınız?

nelss

Emine

Arkadaşlar herkes iyidir inşallah.. www.herseyibilen.co 'ya canı sıkılan, merak eden, eğlence , cevap arayan herkesi bekliyoruz  :hello2:

makaron

iyiyim ayşecim malum bu akşam kampa giriyoruz :) :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hadi bakalım inşallah güzel sonuçlar alacaksınız

izemsevi