29 Mart , 2024, 04:12:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

sorma bana birşey alacağımızda "anne, bu çok tarz sana göre değil" diyor. dün hamile pantolonları aldım... ay ne kadar da rahatmış, haftaya giymeyi düşünüyorum... tshirtler, tunikler gözüme çok büyük geldi hatta denedim,  onları ben de büyüyünce alacağım   :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

bende aldım rahat oluyor ama ben göbüşüm olmamasına rağmen hamile pantolunda kocaman çıktı millet 1haftada göbek yapmışsın dediler sanada öyle derler

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen öyle oluyor.. bir de üzerine hamile thsirti giysen iyice belli oluyor

nelss

slm kızlar nasılsnz görüşmeyeli

izemsevi

kimler varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :director:

Aşkk

izemsevi

Aşkk

hoşbulduk  :flowers: :flowers:
nasılsınız bakalım   :muzz:

izemsevi

iyiyiz canım sen ne yapıyorsun

Aşkk

iyiyim canım 1 haftadır annem burada keyfim yerinde  :muzz:
ama bugün yarın dönecek  :crybaby2: havalar da bizden yana baya ağırlaştım artık sıcakta uyumak zor oluyo  :sad1: seni daha etkilemiyodur sanırım son aylar da sıcak olmucak  :muzz:

ยรlคภ๓คz göภlüm

merhaba kızşar, burda da hava çokkkkkkk sıcak

Aşkk

merhaba canım bi kaç gündür burası iyi gece rahat uyuyabiliyorum  :hieyt: ama bu rahatlık kısa sürecek sıcaklar fena gelecekmiş  :sad1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gece ev serin, 11. katta oturunca baya serin oluyor hatta odanın penceresini bile açmıyoruz.. sen nerde oturuyorsun, baya sıcak bir yerde galiba...

Aşkk

ist.da oturuyorum canım bende 10.kattayım :k06: pencere kapalı asla yatamıyorum  :sad1: cıbıl cıbılım valla  :k06: çok sıcak olduğundan değil canım son ay olduğundan böyleyim  :icon_pale:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ay evet son aylar zor geçer bilirim, oğlum da eylülde doğmuştu... ben de Antalya'da yaşıyorum, çok zor geçmişti oğlumda sıcak basmalar erken başlamıştı bunda hala yok tersine üşüyorum