Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

iki çocukla süper bir olaya kalkışmışsın canım tebrik ederim, millet (yani ben) evde oturayım diye işi bırakır, sen de evden kurtulayım diye çalışmak istiyorsun
Ama azmine hayran kaldım canım, inşallah gönlündeki nasip olur  :opucuk:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Ocak , 2014, 15:23:54
canım keşke yakın olsak çalıştırırdım seni ilk maratonu başarmana sevindim canım diğerlerinide halledersin sen  :icon_thumright:

ahh zeynom keşke öyle bi iyilik yapan olsa kocam denen şahsiyet matematik dehası ama gel görki bana bi anlatıyor şu şöyle bu böyle zırt yapıyor sonra anladınmı ben acaba daha kesirdir yok bilmem nedir onları biliyormuyum dimi ama :toothy10: :toothy10:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ponçik - 13 Ocak , 2014, 15:26:48
iki çocukla süper bir olaya kalkışmışsın canım tebrik ederim, millet (yani ben) evde oturayım diye işi bırakır, sen de evden kurtulayım diye çalışmak istiyorsun
Ama azmine hayran kaldım canım, inşallah gönlündeki nasip olur  :opucuk:

sağol bitanem  :opucuk: aslında yıllardır boş oturduğuma yanıyorum keşke daha önce yaposaydım bunu siteyede girmeye vaktim olmuyo oğlan okulda kızda uyuyorken biraz ders çalışmaya gayret ediyorum

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: ilahi fatoşş alemsin yanii
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Olsun fatoşcuğum benim oğlan küçüktü kpss ye hazırlanırken uyutup ders çalışırdım şükür Allahım nasip etti sende azmini yitirme yaparsın inşallah
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

allah kısmet ederse niyetliyim azmedecem evde oturmaktan yoruldum istedikten sonra başarılmayacak şey yok sen başardıysan ben neden başarmayım dimi

zen_s

Aynen canım sen azmini hevesini kaybetme gerisi Allahın takdiri ama çalışılan hiçbirşey de boşa olmuyor bunu bil

**fatoş**

haklısın cnm ben gayret edeyimde takdir allahtan nasipte ne varsa o ben azimli karıyımdır yapıcam dersem yaparım ama  :ehi: :ehi:

zen_s

Aferin sana  :aferin:
canım ben çıkıyorum toplantı varmış görüşürüz  :opucuk:

**fatoş**

ponçik

Güle güle Zeyno  :wave:

Fatoşum sana çok kolay gelsin  :opucuk: başarıcam diyorsan başarırsın, ben geçen yıl kpss.ye girdim ama yıllar sonra girdiğim ilk sınav olunca süreyi yetiştiremedim, gene de 70 puan aldım ama benim bölümümle bir de İstanbulda olunca çok yüksek puanlarla biryere yerleşemedim, İstanbul dışı da eşimin işinden dolayı mümkün değil
Zaten sonra kızın okuluydu, işti, hamilelikti derken vazgeçtim, en azından bebek 3 yaşına gelene kadar evdeyim, şimdilik plan bu ama nasip kısmet diyelim  :dontknow:

ponçik

Eneeee kimsecikler gelmemiş bugün

zen_s

Günaydın Gonca nasılsın benim burnum sızlıyor resmen  :honk:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 14 Ocak , 2014, 10:15:01
Günaydın Gonca nasılsın benim burnum sızlıyor resmen  :honk:

günaydın zeynom hayırdır neyin var :dontknow:

zen_s

Grip oldum canım yaaa sümüklü zeyneoyum artık  :k06: