27 Nisan , 2024, 09:00:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Ohh yarasın uykular Gonca uyusun  bebiş büyüsün  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

iklima

Alıntı yapılan: ponçik - 10 Ocak , 2014, 12:55:49
Canım hepsi geçiyor merak etme ,Zeynebe katılıyorum,  bak biz unuttuk ikinciyi bekliyoruz şimdi , insanlar o günleri unutmasa ikinciyi üçüncüyü ister mi  :k06:

Ben de bugün daha iyiyim, dün akşam 9:30 da resmen sızmışım kıza ödev yaptırırken , sonra kalkıp yatağıma yattım  :laughing7: gece de güzel uyumuşum , kendime geldim  ;D

Zaten tebrik ediyorum her 2 yada 3 çocuklu anneleri
Sırf yavrum mahrum olmasın diye düşünürum anca
Dogmdan önce kardeşlerin yaş aralıklarinin çok olmamasi taraftariydim ama suan kendimde
O potansiyeli göremiyorum malesef :k06:

Dinlenmişsin ne güzel.yorma kendini sakın dinlen bol bol
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ocak , 2014, 13:16:27
Ohh yarasın uykular Gonca uyusun  bebiş büyüsün  :k06:
sağol canım  :opucuk:

Alıntı yapılan: iklima - 10 Ocak , 2014, 13:32:58

Zaten tebrik ediyorum her 2 yada 3 çocuklu anneleri
Sırf yavrum mahrum olmasın diye düşünürum anca
Dogmdan önce kardeşlerin yaş aralıklarinin çok olmamasi taraftariydim ama suan kendimde
O potansiyeli göremiyorum malesef :k06:

Dinlenmişsin ne güzel.yorma kendini sakın dinlen bol bol

Eşim çok istiyordu ben çok istemiyordum aslında olsa da olur olmasa şeklindeydim , ama kızımın son zamanlardaki kardeş isteği öyle arttı ki düşünmesek bencillik yapmış olacaktık. Hem sonra baktım ki aslında ben de çok istiyormuşum  :) Rabbim rızkını veriyor inşallah  :amin: hele bi senin ki de 2 yaşını geçsin o zaman bebek özlemi insanın içinde depreşiyor. Kızım 4 yaşındayken hamile kaldım ben, kısmet olmadı , hayırlı zaman şimdiymiş  :love9:

zen_s

valla bende oğlumu doğurduğumda çok dedim bir daha yapmam diye vede yapmadım  :ehi: :ehi: sonracığıma eşimin ısrarları sebebiyle tekrar düşünmeye başladım inşallah Allah en kısa zaman da verir  :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

10 yıldan sonra özel hayatımıza renk gelmişti  :laughing7: ama doğumdan sonra napıcaz bilmem  :toothy10: kendimi ne kadar naza çekerim artık kociş ne kadar dayanır Allah bilir  ;D

zen_s

Bebiş gelince özel hayatınız pek renkli olacak buna eminim küçük hanımla  :k06: Valla bizde özel hayatımızı yerine oturttuk çocuğun gece uyanıp yanımıza gelmeleri bitti tam nefes alıcaz derken sil baştan olacak kısmetse

ponçik

kendimiz kaşınıyoruz  :laughing7: rahat batıyor ya  :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 10 Ocak , 2014, 15:37:53
kendimiz kaşınıyoruz  :laughing7: rahat batıyor ya  :toothy10:
Aynen öyle valla geçen bir kafeye gittik eşimle biz rahat oturuyoruz yan masamda bebekli çift var Allahım kadını 2 dk oturtmadı gezmek istiyor oturmak istemiyor  :k06: bende eşime dedim delimiyim ben şimdi rahat ettim bebekle aynı böyle olucam diye yok anam benimki anlamıyor illede olacak diyor  :k06:

ponçik

Aynı şeyleri ben de yaşıyorum, bebek sesi duunca dönüp bakıyorum korkarak  ;D Rabbim kolaylık verir bir şekilde , artık bu yola girdik
sen de vazgeçeyim deme, inan ki yeniden hamile olmak , o güzellikleri yeniden yaşamak, tekmelerini hissetmek çok güzelmiş  :love9:

zen_s

Günaydınlar
kızlar kuafördeyim saçımı boyatıyorum kaş bıyık bakıma girdim her dip
boyasında son olur diyorum ama malesef bebişim benim boyasız gezmemi
istemiyor kesin kız olacak süslü pakize :D

ponçik

Oooo hayırlı işler Zeynep hanım  :k06: ben de bu gece ruyamda diplerimin geldiğini ve saçımı boyatmam gerektiğini gördüm  :ehi: aynaya bakıyorum dipler 2 cm.uzamış, gidip boya alayım diyorum , sonra kendi kendime aa ben hamileyim ya ondan boyamıyorum diyorum  :toothy10: hayrolsun  :k06:

zen_s

Hayrolsun canım telepati kurduk demekki  :laughing7: bu kadar çabuk rüyan çıkıyorsa benide bir zahmet hamile gör  :k06:

ponçik

başka rüyalarda gördüm , genelde ruyalarım çıkar benim ama sonradan olayın ruyayla alakalı olduğunu anlarım, o an yorumlayamam  ;)
ruyamda bir de ayakkabımın altına isimler yazdığımı gördüm, meğer hamile olan kişi ayakkabısının altına kimin ismini yazarsa o hamile kalıyormuş  :k06: ruya işte , siteden birçok kişinin ismini yazdım ama şimdi hatırlamıyorum  :laughing7: inşallah isteyen herkes hamile kalır en kısa zamanda  :amin:

zen_s

Amin canım hayırlısı olsun inşallah

ponçik

Hayirli Kandiller arkadaslar, Allah dualarinizi kabul etsin, ben sizler icin dua ettim sizler de dualarinizda bizi unutmayin  :amin: