27 Nisan , 2024, 09:47:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

acill.. suyum mu geldi acaba?

Başlatan beynâ, 17 Mayıs , 2013, 11:18:30

« önceki - sonraki »

beynâ

Hanimlar sa.. 2 gun once gittk dr.a bebegimin 37-38 haftayla uyumlu oldugunu onden gittigini suyumun azalmis oldugunu soyledi..boyle olursa dogumu daha erken baslatabilirz dedi.. onumzdeki carsambaya tekrar randevum o zmaana kadar da hareketlerindw azalma olursa gelmemi istedi.. ve idrar yolu enfeksynum icin gyno lomexin fitil verdi.dun gece kullandim,sabah kalktigimda akintiyla brlikte su gibi bir sivi geldi ped ve camasirimi islatacak sekilde.. hastaneyi aradim dr henuz gelmemis sanciniz var ki dediler yok dedim sabah hareket de etti bu olaydan sonra bebegim.. acaba suyum mu yoksa fitille alakali bi durum mu tecrubesi olan var mi???

burcum

konuyla ilgili bir bilgim yok güzinim :dontknow: ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: :nazar: güzel haberlerinizi bekliyoruz :amin:

beynâ

Allah razi olsun yine de nukhetcm..aminn ins hayirla gelir minik..bilen biri de ciksa keskeee..:(

aşkitoom

cnm fitil kullanmışsın ya belki iltihap döküldü.su gelmiş olsa öle çamaşırı ıslatacak kadar değilde
daha fazla su gelirdi.ama yinede sen dikkat et,her an herşey olabilir :icon_thumright:

elfo

bana da fitilden kaynaklıymış gibi geldi güzincim. sen yine de en kısa sürede doktoruna ulaş.
bu gidişle benden önce mi doğuracan yoksa  :k06:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

Güzin öncelikle hayırlı doğumlar canım  :amin:

Suyun az mı çok anlamadım ama annemin de suyu geldi ama öyle az değil gece aniden suyu geldi yatağı falan batırdı ayıptır söylemesi  :suclu: zira benimde hastane patlattılar öyle böyle su gelmedi.

ayy

bende yengemden biliyorum foşş diyee gelmişti suyu.
ama teyzeminde sessiz sedasız azar azar gelmişti ve haberi olmamıştı sancısı falan yoktu suni sancıyla dogurdu.bence dr una git sürekli canım.
bebişin zamanında sağlıcakla gelsin inşallah kuzum :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

beynâ

Allah razi ola kizlar,suyum bu 1 hafta icinde azaldi ve hic farketmedigm icin korktum biraz..drmla gorustum bi gel bakayim dedi.. muayene etti su an bi sknti yok suyun gelmiyor dedi..cati muayenemi oldum bi sknti olmazsa normal olacak ins dogum.. eve geldikten sonra koyu pembe bi akinti geldi ama muayeneden dolayi sanirim   :dontknow:
Bu arada safagim 1 hafta one cekildi hep bir hafta onden gittgi icin.. :nazar:
  :icon_pale:  :love7: