28 Nisan , 2024, 09:15:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HER ÖZEL GÜNE BUTİK KURABİYE...

Başlatan Shadowqueen, 14 Mayıs , 2013, 18:04:48

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

14 Mayıs , 2013, 18:04:48 Son düzenlenme: 14 Mayıs , 2013, 18:08:48 Shadowqueen
Merhaba arkadaşlar; bu sayfanın eski üyelerindenim fakat uzun zamandır giremiyordum. Evde Butik Kurabiyeler yapıyorum.... İstediğiniz her özel gün için;Hoşgeldin bebek,sünnet, diş buğdayı, doğum günü, kına,nişan,düğün,sevgiliye özel....Talep ettiğiniz doğrultuda şekillendiriyor ve her bütçeye uygun hizmet veriyorum. Özel günlerinizde birbirinden lezzetli ve şık kurabiyelerden sunmak istemez misiniz? Zonguldakta ikamet ediyorum fakat anlaşmalı özel kargo ile Türkiye'nin her yerine uygun gönderimim mevcuttur.Bana ulaşabileceğiniz sayfam https://www.facebook.com/AlmiraninDunyasi

Bazı örnekler;

Shadowqueen

Kızlar yok mu diş buğdayı-doğum günü-sünnet yapacak olanlar. Haydi buyrun istediğiniz farklı modeller varsa da çalışabiliriz. Her keseye uygun modellerimiz mevcuttur....

Emine

Özellikle diş şeklinde olanları çok beğendim. :icon_thumright: Eline sağlık.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Emine - 19 Mayıs , 2013, 23:16:28
Özellikle diş şeklinde olanları çok beğendim. :icon_thumright: Eline sağlık.

Teşekkürler :) daha çok model var ama  ben sınırlı ekledim  :icon_thumright: Hayal gücünün sınırı yok...

Shadowqueen

Ozay

en son paylaştığını görebildim ancak ama diğerlerinide facebook sayfanda görmüştüm

gerçekten çok güzeller hepside  :flowers:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Ozay - 30 Mayıs , 2013, 09:21:48
en son paylaştığını görebildim ancak ama diğerlerinide facebook sayfanda görmüştüm

gerçekten çok güzeller hepside  :flowers:

teşekkürler canım aslında ben açtığımda gözüküyor ama bilmiyorum senden neden gözükmedi...