29 Nisan , 2024, 06:46:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dis Gebelikte İgne tedavisi

Başlatan ecec, 09 Mayıs , 2013, 18:08:34

« önceki - sonraki »

ecec

Bayanlar merhaba,
Ben araniza bugun katildim,yasadiklarim konusunda deneyimleri olan benimle paylasirsa cok sevinirim.
Nisan 29 da beta hcg degerim 33 idi duzenli takip yapildi, 66-140-110-440 olarak devam etti.basindan beri kanamam vardi.ama son 2 gun kanamam durdu ve beta hcg degerim 992 oldu.doktorum dis gebelikten emin oldugu icin ve degerim 1000'e yaklastigi icin igne ile tedavi yapilmasini onerdi.dun ilk doz vuruldum.
bugun sizlama seklinde alt karinda agrim var,surekli yatiyorum ve bas donmesi var.sizce normal mi? acaba igne ise yaramadi ve ic kanama belirtisi mi? dr bekleyip gorecegimizi soyluyor.sizce bu asamada igne ise yarar mi ve ameliyat olmadan atlatabilr miyim acaba? tekrar hamile kalabilir miyim? bu dis gebelik neden olur??
yardimlariniz lutfenn...

suzannn

CANIM BEN 2 KERE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM VE İKİSİNDEDE 11 GÜN HASTANEDE YATARAK İĞNEYLE DÜŞÜRÜLDÜ İĞNE YAPIP EVE YOLLAMADILAR SÜREKLİ TANSİYON KONTROLÜ YAPILIYORDU ÇÜNKÜ YAPILAN İĞNE ÇOK GÜÇLÜ OLDUĞU İÇİN GÖZETİM ALTINDA YAPILIYOR

BEN YAŞADIM ÇOK ZORDU GERÇEKTEN RABBİM DÜŞMANIMA VERMESİN

SENİNDE EN KISA ZAMANDA KURTULUP TEKRAR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE HAMİLE KALİP SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMANI DİLERİM

ecec

destina06

canım sen değerin hep artmış niye dış gebelik dediki :icon_scratch:

ecec

baslarda hep kanamaliydi ve ultrasonda gordugunu soyledi.
daha sonra kanamam durdu,degerimde yukseliyordu ama erken davranmazsam ic kanama olabilecegi soylendi:(

suzannn

şulecim değerler düzgün artmamış böyle bir durumda sağlıklı gebelikten söz edilmiyor

değerler her seferinde 2 ye katlaması lazım