aşılama

Başlatan Nagis0626, 09 Mayıs , 2013, 16:49:22

« önceki - sonraki »

Nagis0626

selam arkadaşalr aşılama süreci nasıl geçiyor neler uygulanıyor istirahat veriliyor mu 1. denemede tutan oldu mu bilgilerinizi paylaşbilirmisiniz
rabbim hayırlısı olsun

ayy

canım bende birkez yaptırdım
reglinin 3.günü iğneler başlıyorsun sonra kontrol içn 2 günde bir muane ediliyorsun yumoşlara bakılıyor..olgunlaşınca çatlatma iğnen vuruluyorsun ve ertesi gün eşin spem veriyor hazırlanınca aşılamayı yapıyor...acı duymuyorsun.yarım saat yatıyorsun sonra kalkıp günlk işlere devam...öyle devamlı yatman vs gerkmiyor...ağır işler yapma yeter tabi bide stres yok.
inşallah ilk ve son denemen olur kuzum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Nagis0626

amin ayşecim hastanenin odasında mı yatırıyorlar birde benm gideceğim yer uzak
rabbim hayırlısı olsun

ayy

benm hastanede olmadı canım muanede yaptırdım.yaptırdıgım odada yarım saat yattım.sende odada yatarsın okadar.bende aşılamadan sonra 1 bucuk saat yol yaptım canım.dr hiç bişey olma dedi.eger çok uzaksa bir gece konaklayabilirsiniz kuzum.benm çok uzak olsaydı konaklardım kuzum :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bana aşılama ameliyathanede yapıldı... bir gün dinlenmen yeterli oluyor... ilk aşılamada tutanlar da var 2. ve 3. denemelerde tutma ihtimali daha yüksek

Nagis0626

:occasion5:bakalım eşim bu ay başlayalım diyor samsuna gezmeye gideceğiz o zaman denk gelirse zor bir daha ki ayda ramazana denk geliyor ne yapsak bilmiyorum dr arasam mı bilgi verei mi
: :muzz:
rabbim hayırlısı olsun