29 Nisan , 2024, 20:35:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pıt pıtları duyduk:)

Başlatan aşkitoom, 09 Mayıs , 2013, 09:46:34

« önceki - sonraki »

aşkitoom

09 Mayıs , 2013, 09:46:34 Son düzenlenme: 03 Haziran , 2013, 22:27:28 aşkitoom
 :nazar:

muhribe

aşkitoom

ORNA

okudum canım  :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah güzel sonuçlar bildirirsin  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de okudum, inşallah güzel sonuçlar alırsın

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 09 Mayıs , 2013, 09:52:05
ben de okudum, inşallah güzel sonuçlar alırsın

saol cnm bu sayfada kendimi çok rahat hissediyorum,Allah hepimizin yüzünü güldürsün :amin:

xxcansuxx

ayy

inşallah pozitifi görürsün tatlım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ben regliyim okuyamıyorum :opucuk: :opucuk:

Nagis0626

okudum inşallah pozitif görürsün canım rabbim 3 aylar gelmeden bebeğini gönderiri inşallah
rabbim hayırlısı olsun

Balböceği

Nagis0626

rabbim hayırlısı olsun

aşkitoom

Alıntı yapılan: Balböceği - 09 Mayıs , 2013, 15:01:46
Sonuç ne zaman çıkacak canım?

cnm yarın 11-1 buçuk arası belli olurmuş.eğer çıkmazsa öğleden sonraya kalırmış. :dontknow:

Balböceği

aşkitoom

kızlar adetime daha 5 gün vardı 1.20 çıktı yani negatif.ben 1 aylık korunmadan sonra ilişkide bulunmaya başladık ben hemen kaldım sandım.normalde yumurtlama günüm 3 mayıstı.biz en son mayısın 2sinde ilişkide bulunduk ben mayısın 10unda tahlil verdirdim.eğer mayısın 2sinde kaldıysam yani geç döllenme falan olduysa çıkmamış olabilir mi.ama ilk başlarda hamile kalmış olsaydım mutlaka çıkardı.o yüzden bekliyorum bakalım.adet günü evde gebelik testi yaparım.yok çıkarsa zaten olurum.ama ikinci çizgi oluşursa 1 hafta falan daha beklerim öyle kan tahlili veririm.var mı aranızda kan tahlili negatif çıkıp hamile olan :)

ツgöçmen_54 ツ

niye  bu kadar acele ediyorsun canım  ???
rabbim 1 tane vermiş.allah ona uzun ömür versin  :amin: sen  böyle yapıyorsan hiç olmayanlar ne yapsın  :'(
birazcık sabır.. aceleye hiçç gerek yok.oluruna bırak  ;) ;) ;)