28 Nisan , 2024, 21:30:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yeniden yeni umut

Başlatan ayse_etiskenece, 07 Mayıs , 2013, 20:51:28

« önceki - sonraki »

ayse_etiskenece

geçen günlerde test yaptım ve pozitif çıktı kızlar...bugünde doktora gttim değerim 1800 lerde falan şükür..ama daha kese tam oluşmmaış heralde yeni yeni oluyormuş..inş rabbim görmeyide nasip eder..öncekinde kucağıma almak nasip olmadı ölü doğum oldu.rabbim bu sefer kucağımı dolduru inş ve tüm  isteyenlerinde doldursun..dualarınızı eksik etmeyin...yalnız sevinç ve üzüntü arasınd kaldım..ya önceki gbi olursa diye aklıma geliyor..rabbim büyük ve ona teslimim..bugün tahliller yapıldı tsh yüksek çıktı..önceden hiç öle çıkmamaıştı ama onun içinde dahileye gtcem bide inş hayırlı sonuçlarla gelirim..

aşkitoom

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 07 Mayıs , 2013, 20:51:28
geçen günlerde test yaptım ve pozitif çıktı kızlar...bugünde doktora gttim değerim 1800 lerde falan şükür..ama daha kese tam oluşmmaış heralde yeni yeni oluyormuş..inş rabbim görmeyide nasip eder..öncekinde kucağıma almak nasip olmadı ölü doğum oldu.rabbim bu sefer kucağımı dolduru inş ve tüm  isteyenlerinde doldursun..dualarınızı eksik etmeyin...yalnız sevinç ve üzüntü arasınd kaldım..ya önceki gbi olursa diye aklıma geliyor..rabbim büyük ve ona teslimim..bugün tahliller yapıldı tsh yüksek çıktı..önceden hiç öle çıkmamaıştı ama onun içinde dahileye gtcem bide inş hayırlı sonuçlarla gelirim..

cnm inş kucağına almak nasip olur,birbirimize dua edelim.bende mayısın 14ü beklenmeyen adet günüm.
kendimde bikaç değişiklik farkettim,göğüslerim sızlıyor,yeşil damarlar belirginleşmiş.sonra vajinamda mavi damar belirginleşti,bende  bekliyorum bakalım inş hamişimdir. :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: aşkitoom - 07 Mayıs , 2013, 21:36:20
Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 07 Mayıs , 2013, 20:51:28

cnm inş kucağına almak nasip olur,birbirimize dua edelim.bende mayısın 14ü beklenmeyen adet günüm.
kendimde bikaç değişiklik farkettim,göğüslerim sızlıyor,yeşil damarlar belirginleşmiş.sonra vajinamda mavi damar belirginleşti,bende  bekliyorum bakalım inş hamişimdir. :amin:
inş canım benim....gerçekten rabbim hiç ummadığın anda veriyor..senin içinde en hayırlı zamanda olsun..inş vardır

ayy

ayşemmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
tebrikler kuzum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
kötü şeyler düşünme bebeğini saglıcakla zamanında alacaksın inşallah kucağına :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
dualrım seninle ve bebğinle kuzum :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

:hello2: :hello2: :hello2: tebrik ederim canım Rabbim çok bekletmeden gönderdi miniğini sağ salim kavuşmak nasip etsin bize de dua et :opucuk:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 07 Mayıs , 2013, 21:54:03
ayşemmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
tebrikler kuzum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
kötü şeyler düşünme bebeğini saglıcakla zamanında alacaksın inşallah kucağına :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
dualrım seninle ve bebğinle kuzum :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah razı olsun ayşem..sende öle dualarımdasın

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: destina06 - 07 Mayıs , 2013, 22:00:54
:hello2: :hello2: :hello2: tebrik ederim canım Rabbim çok bekletmeden gönderdi miniğini sağ salim kavuşmak nasip etsin bize de dua et :opucuk:
etmem mi canım hep aklımdasınız..kimileri kolay elde edip kıymetini bilmiyorken biz ne akadar çok istiyoruz ama olacak inş..bu nimetin kıymetini bilenlerden oluruz inş..canım benim dualrınızı eksik etmeyin sağ salim alabileyim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm insallah bu sefer sagsalim kucagina alirsin bebisini  :amin: :amin: :nazar: :nazar: hic eskileri düsünme aklina getirme icini hep ferah tut  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

Tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin  :love9:

burcum

RABBİM sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin arkadaşım :amin: :nazar: :binkybaby:

makaron

canım ne kadar sevindim anlatamam. bak hiç bekletmeden verdi Allahım sana. inşallah bu sefer tamam olacak. seni çok iyi anlıyorum. inan aynı korkuları bende yaşıyorum ama bu korkularla en güzel günlerini de kötü geçirme. inşallah yaşamayacaksın tekrar. hem ameliyatını da oldun. inşallah yolunda gidecek herşey.

°•.ℓανιηуα.•°

canım üzülme boş yere bak değerin çok güzel çıkmış. benim değerim de 1230 çıkmıştı ama doktor 1 hafta sonra bakalım daha kese görünmez demişti.

sen gönlünü ferah tut,hamişliğin tadını çıkarmaya başla.

tebrik ediyorum canım  :flowers: :flowers: :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler canım; rahat ol, inşallah bu defa sağlıkla kucağına alacaksın

elfo

ayşecim çok sevindim senin adına. inş. bu defa sağlıkla kucağına alacaksın.  :amin: :amin: :amin:
değerin 3500 ün üzerine çıkınca görünüyormuş kese. benim doktorum öyle demişti.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

nazlıyarim

maşallah canım hayırlı olsun inşallah allahım kucağına almanızı nasip eyler.allahım sizi korusun  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...