27 Nisan , 2024, 22:52:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek bakım ürünleri

Başlatan özlem0609, 02 Mayıs , 2013, 20:03:28

« önceki - sonraki »

özlem0609

kızlar ben daha almadım,o yuzden de sıze sorayım dedım,acıkcası bu konuda pek bı fıkrım de yok,bebek dogduktan sonra hangı bakım urunlerını kullandınız?losyon,yağ gibi....bi arkadas sebamed kullanmıs,onun kızında alerjık durum ortaya cıkarmıs.
sunu da yazayım dr.um da bana pregna care dıye catlak onleyıcı bı krem verdı,onu kullanıyorum sımdı,bunu kullandınız mı hıç :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

♣ ђคtเςє ♣

canım bebek içinse bübchen diye bi marka var onun bakım ürünlerini tavsiyue ederim ablam kullandı 1 yaşında kullanmaya devam ediyo bende kızım için onlardan aldım hep

özlem0609

evet canım bebek ıcın,bakayım  bende ozaman,bulurum herhalde,turkıyede demı urun,tsk ederım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

evet canım tükiyede alman markası ama begenilen bi marka nettende bakabilirsin içine sinsin öyle alırsın ben tavsiye ederim ama  :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet kizlar bübchen cok iyi kaliteli hemde kokusu cok güzel  :love9: almanyada herkes onu kullaniyo cogunlukta  :) bende kremi yagi pisik kremi sampuani banyo köpügü hepsi var cok memnunum
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: