çok korkuyorum

Başlatan ecem146, 28 Nisan , 2013, 10:11:42

« önceki - sonraki »

ecem146

mERHABA ARKADAŞLAR 22 NİSANDA TRANSFER OLDU 3 EMBRİYO 5. GÜDE TRANSFER EDİLDİ 2TANAESİ İYİYDİ BU BENİM 4. DENEMEM ERKEK KAYNAKLI BAŞLADIK BENİMDE YUMURTA KALİTEM VE REZERVİM DÜŞÜK HİÇ OLUMLU SONUÇ ALAMADIK DAHA ÖNCE 2 GÜNDÜR KENDİMİ OLUMSUZA ŞARTLANDIRDIM SANKİ BUDA OLMAYACAK GİBİ ÇARŞAMBA TEST YAPCAM TEKRAR 0 GÖRMEKTEN ÇOK KORKUYORUMM

muhribe

Allah yardımcın olsun canım
inş bu seferki tutar  :amin:
dualarımız seninle  :flowers:

suzannn

Canim insallah bu denemende olur rabbim daha fazla bekletmez insallah allah buyuk insallah nasip eder

sukeyna

Canım insallah tutmuştur ama moral cok önemli olumsuza sartlama kendini lütfen, nerede yaptırdın ?

ayy

canım stres yapma her tedavi ayrıdır unutma.inşallah meleklerin seninledir.güzel haberleri vermeyi unutma bizede :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

^^MUCİZEMMM^^

slm canım.öncelikle hayırlı olsun  transferin. inşallah çift olarak alırsın bebeklerini kucağına allahın izniyle :amin:transfer sonrası böyle hissetmen çok normal kolay değil beklemek hele ucunda evlat varsa.bende sen gibiydim hep olumsuz gibi geliyodu hatta eşimin bile kanına işlemiştim bu sferde olmadı diye.aslında maksadım eğer yoksa hazırlıklı olalım çok harab etmeyelim kendimizi diyeydi önceden hazırlık yapıyodum.ben öyle olumlu düşün olumlu olsunlara inanmıyorum allah verecekse sen ne düşünürsen düşün o olacağına varıyor.kendini çok kaptırırsan sonunda üzülen sen oluyosun herkes hayatına devem ediyo olan sana ve eşine oluyo.o yüzden nacizane fikrim sen en kötüsüne hazırlıklı ol pozitif çıkarsa sonucun senden mutlusu olmaz bu dünyada.ki inşallah bu sefer rabbim yüzüne güler.bol dua et canım.bende senin için dua edicem rabbim hakkında hayırlısını versin canım benim. :amin: :amin:

destina06

canım Rabbim inşallah bu sefer hayırlısıyla gönderir minnişlerini sana olumlu düşün olumlu olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

2 sefer yaşadım o duyguyu  :-\ üzme kendini içime öyle doğuyorki bence bu sefer göbüşünde miniklerin korkma canım şimdiden hayırlı olsun
BENİM HALA UMUDUM VAR...

iklima

Rabbim sevindirsin ınş olumsuz düşünme canım
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nazlıyarim

canım sonucunu merakla bekliyoruz  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ecem146

çok saolun arkadaşlar teşekkür ederim hepinize 1-2 gün çok ağrım vardı o yüzden psikolojikmen çok kötüydüm oyüzden nete bakamadım ama testim pozitif 150 çıktı Allahım herkese versin bizimkinide tamamına erdirsin inşallah

nazlıyarim

:hello2: çok sevindim canım yat dinlen inşallah rabbim kucağınıza almanızıda nasip eyler  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

xxcansuxx

:muzz: :muzz:masaallah cok guzel rabbim kucagina almayida nasip etsin  dikkat et kendine baslik kokulu olsada sonuc cok guzel

ecem146

Allah isteyen herkese versin şallah çok teşekkür ederim hepinize iyiki bu portal var yoksa kiminle paylaşabilirizki sıkıntılarımızı  iyiki varsınız saolun

suzannn

çok tebrik ederim canım hayırlısıyla allahım sağlıklıca kucağınıza almayı nasip etsin