27 Nisan , 2024, 15:47:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim aşağıda mı?

Başlatan özlem0609, 20 Nisan , 2013, 11:37:07

« önceki - sonraki »

özlem0609

kızlar dun okuklda cok ayak ustunde kaldım,aksam da bebegım gobegımın okadar cok asagısına ınmıstı kı afedersınız rahmım acıdı.dunden berı korkuyorum.bi de bu haftalarda netten baktıgım kadarıyla rahım göbek delıgının ustunde olmalıymıs,benım hala göbek delıgımın altında,bu cocuk nıye boyle duruyo yaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: dr kontorlumıuzde ayda bir,haftaya gıdıcem dra,bi sorun olur mu,cocuk asagıda mı sımdı,bu haftalarda nasıl olur ben hala bebegımı gobek delıgımın ustunde hıssetmıyorum :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: 26 haftalık suan ama cevremdekılerde hıc oyle gorunmedgımı,4 aylık gıbı oldugumu soyluyolar,içim geniş herhalde...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sen baskalarini dinleme bebegin simdi yeri dar deil o yüzden degisik pozisyonlarda durabilir bendede olmustu normal yani  :opucuk: benimde iki gündür asagimda batma var  :icon_scratch: durus pozisyonuylan alakalidir herhalde  :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

özlem0609

dun cok acıttı essek  :caca: :caca:,şükür şimdi bişey yok,dedgıın gıbı sanırım donuyo ıcerıde,canım o batmalar bende de vardı gecen haftlarda,bende senın gıbı dusundum,bebegın durusndan,yoksa ne olabılrıkı,bide üşütmüşte olabılrısın,malum havalr boyle,gecmıs olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

canım ben hep göbek deliğimin altında hissediyorum dr.a sordum bebek aşağıdamı hep orda hissediyorum diye hemen gösterdi kafası miğdemin oralarda hatta miğdeme baskı yapan kafasıymış :k06: :k06: aşağıda hissettiğimde ayaklarıymış olması gereken yerde dedi bazen dediğin gibi afedersin şeyimin üstünde gibi geliyo ama herşey yolundaymış çok şükür bence seninkide öyledir.

°•.ℓανιηуα.•°

canım merak etme. bebek belki de doğumpozisyonunu alıyodur  :dontknow:

baş aşağı döndüğünde sanki aşağıdan çıkıcakmış gibi hissedersin. sürekli tuvaletib gelir ve hafif acı da olur. bu normal bence  :icon_thumright:

özlem0609

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 20 Nisan , 2013, 12:03:15
canım ben hep göbek deliğimin altında hissediyorum dr.a sordum bebek aşağıdamı hep orda hissediyorum diye hemen gösterdi kafası miğdemin oralarda hatta miğdeme baskı yapan kafasıymış :k06: :k06: aşağıda hissettiğimde ayaklarıymış olması gereken yerde dedi bazen dediğin gibi afedersin şeyimin üstünde gibi geliyo ama herşey yolundaymış çok şükür bence seninkide öyledir.
Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 20 Nisan , 2013, 12:15:54
canım merak etme. bebek belki de doğumpozisyonunu alıyodur  :dontknow:

baş aşağı döndüğünde sanki aşağıdan çıkıcakmış gibi hissedersin. sürekli tuvaletib gelir ve hafif acı da olur. bu normal bence  :icon_thumright:

inş öyledır kızlar dun cok korktum,bulundugum yerde acıl servıste yok,ha dıyınce gıdemem yanı,evet tuvaletımı yaparken de acı hıssettım dun,hatta esofmanımı gıyrken bacaklarımı bıle kaldıramadım ilk defa,tsk ederım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: şimdi yatıyorum evde bugunluk boyle olacak galıba :honk: :honk: