28 Nisan , 2024, 08:52:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sonunda Hamileyimmmmmm

Başlatan hatice tanrıvar, 19 Nisan , 2013, 20:47:48

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

arkadaşlar geçen ay yumurtlama çatlatma iğnesi oldum adetim geldi 4 gün sürdü kahverengi geldi ama adetim bitti 1 hatfa sonra leke gelmeye başladı korktum doktorada gitmedim noluyo bana  :crybaby2: :crybaby2:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

hatice tanrıvar

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kızlar hiç mi bilginiz yok ya nolur cvp yazınn :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

ayy

tatlım korkma  :opucuk: :opucuk:
çalamayan yumoşun kist yapmış olabilir ki bu reglinle atarsın öenmli deği...ama bazı kadınlar ymurtlama döneminde bunları yaşayabiliyor.bence dr git hem yumoşlarının gelişiminede bakarsın :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hatice tanrıvar

doktordan korkuyom geçen ay yumurtalıkların tertemiz kist felan yok demişti  :'(

hatice tanrıvar

ayy

canım korkma muaneden.ayrıca kadın olarak  bu muanelere alışman gerekir :sad1: :sad1:

benmde normalde kistim olmaz canım ama çatlama iğnesi yediğim ay ( aşılamayla birlikte 3 kez vuruldum) çatlamayan yumoşlar kist yaptı fakar bi sonraki reglinle atıyorsun önemli bişey değil canım :opucuk: :opucuk:

hatice tanrıvar

kızlar adetten sonra lekelenmem vardı kist olcagını söylemiştiniz kistle birlikte gebede kalmışım değerlerim 35,09 çıktı iyi mi? bide tekrar gel değerlerine bakalım yükselcek mi dedi napnalıyımmm :k06: :k06:

CAN TANEM

Gözün aydın canım çok sevindim  :muzz: :hello2: :muzz: Rabbim tamamına erdirsin insallah :amin: :nazar:

Canım adet günün geçtimi değeri yorumlamak adına soruyorum...

hatice tanrıvar

yok gülüm tu ayın dördünde adet gördüm on gün sonra lekelenmem oldu 4 adet gördüm 22 muayneye giittim geçmedi adetim

CAN TANEM

Bi tuhaflık var çözemedim canım yani en son ayın 4 ündemi adet gördün ve beklenen adet tarihin mayıs 4 müydü :icon_scratch: :dontknow:

hatice tanrıvar

evet ama adetimden on gün sonra lekelenmem gelince gittim doktora kist var dedi gebelik testi yapalım bide dedi sonuç pozitif çıktı doktorda şaşırdı hamilesin dedi cuma günü yine gel dedi

CAN TANEM

Canım anlaşılan erkenden yumurtlamıssın ve hamilesin değerinde gayet iyi bence cuma günü 2 ye katlarsa insallah sağlıklı bi gebelik olduğu kesinlesir  :hieyt: :hello2: :muzz:

uzun zamandır bekliyordun sende Rabbim yüzünü güldürdü darısı bizlere insallah... :amin: :nazar: :amin: :nazar:

Sizin sorununuz neyde bu arada canım  :opucuk:

hatice tanrıvar

ya yumurtam çatlamıyodu eşimdede az sperm azlığı vardı ilaç kullandı bende kanal filmi hormon testi oydu buydu derken ikiş sene uğraştım olmadı en son çatlama iğnesi vuruldum sonra kana geldi ama kahverengi adet oluyom die gitmedeim umudumda yok tu kanama bitti on gün sonra leke sancı bi gittim hamileyim hala şoktayım ama neler çektim eltilerim hamile çocuk doğuruyo ben bomboş eksiktim bu sonunda rabbim nasip etti allahım herkeze nasip etsin çok gönülden dua ediyorum allahım kimsenin ucagını boş bırakmasınn

hatice tanrıvar

değerlerim normal ama dimi düşmez inşallah geç buldum çabuk kaybetmim

ayy

canım tebrikler  :nazar: :nazar: :nazar:
reglin geçmemiş değerin iyi :nazar: :nazar:
cuma günü 2.gün yeniden test yaptır kat ve kat artar değerin inşallah  :amin: :amin: :amin:
bebişini sağlıcakla al kucağına inşallah :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: