28 Nisan , 2024, 19:18:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızım bronsit oldu

Başlatan cute552, 19 Nisan , 2013, 18:11:50

« önceki - sonraki »

cute552

kızımın 1 aydır hırıltısı vardı doktor soğuk algınlıgı verip yolladı geçmedi çigerleri temiz dedi öksürmeye başlarsa antibiyotik yazdı onu kullan dedi ama öksürmedi hiç sonra gözleri akmaya hapşırmya başladı çocuğumu ağlaya ağlaya perişan halde doktora götürdüm burnu akmış gözler akmış çok perişandı doktor baktı soguk algınlıgı ilaç verdi lama yaptı karnı ağrıyordur ondan ağlıyordur diye ilacı 10 güne yakın kullandım yine geçmedi kırıltısı hep vardı göz akması diyer gözüne geçince vakit kaybetmeden doktora götürdük ama farlı bi doktordu oda antibiyotik verdi kulakları su toplamış bogazında yara var dedi virüs kapmış dedi kulagı akarsa ateşi çıkarsa antibiyotiğe başla dedi dinledim yine aynı bu sefer bir kaçgün önce başka özel bir hastaneye götürdüm antibiyotik yazdı kullandık ama bu sefer öksürmeye başladı bugün ise farklı bi doktor gördü kızımı film çektiler ve sonuç broşları dolmuş  :crybaby2: :crybaby2: hemen yatırmamız lazım dedi serum vermemeiz gerekli dedi ama dondum kaldım yinede başka bi doktor görsün diye bakırköy araştırma hastanesine gittik orda doktor yatıcak kadar agır değil dedi 3 defa 20 dakka arayla hava verdiler 6 tane iğne 12 saatte bir pazartesi kontrol var inşallah düzelme olur kızım öyle öksürdükçe içim parçalanıyor öksürünce canı acıyor heralde ağlıyor uykuları bölünüyor uykuya dalamıyor.
yani lafın kısası şu zamana kadar 2 doktorun ihmali yüzünden kızım bronşit oldu artık doktorlarada güvenim kalmadı.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Esmaa

Çok geçmiş olsun ALLAH acil şifa versin.Çocukların hastalığı daha kötü onlar hasta olacağına kendin ol daha iyi bizde uğraşıyoruz bi süredir öksürüktü burun akıntısıydı habire antibiyotik.Havalardanmıdır nedir bi sıcak bi soğuk bi türlü düzelemedik sizinki kadar ağır olmasada.İnşallah bir an önce iyileşir yavrun :flowers: :flowers: :flowers:

burcum

gelmiş geçmiş olsun canım :y25: :amin: ah hep bu sorumsuz dr lar yüzünden ateş başlamış mıydı bebeğinde :icon_scratch: kızımda yaşadım biliyorum :y25: bronşitten sonra zatürre ye dönüyor 2 kez geçirdi kızım zatürre :y25: RABBİM düşmanımın başına vermesin :amin: :y25: :y25: :y25: havalar ve iğneler iyi gelecektir :opucuk: kıyamam kuzuma :y25:

zerrinplt

Geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşir inş

cananyakut

Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

zerrinplt

Çok üzülme canım Allah acil şifalar versin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zerrinplt - 24 Kasım , 2013, 17:43:22
Çok üzülme canım Allah acil şifalar versin
Alıntı yapılan: cananyakut - 23 Kasım , 2013, 03:13:25
Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin
Alıntı yapılan: zerrinplt - 18 Kasım , 2013, 22:17:52
Geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşir inş
ne ayaksiniz siz ya hala cözemedim  :violent1: :violent1: dalgami geciyonuz anlamadim  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Sanırım sitenin kullanımı hakkında bilgi sahibi değiller  :dontknow:
Kendilerine mesaj atarak bilgi verdim  :icon_thumright: asayiş berkamel merak etmeyin  :k06:

leylakarsu

Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin