27 Nisan , 2024, 09:54:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Double bubble...

Başlatan elfo, 19 Nisan , 2013, 15:59:40

« önceki - sonraki »

elfo

geçen hafta perşembe günü kontrolümüz vardı. doktor ultrasonda bebeğin mide kısmının altında ince bağırsağının başlangıcında minik bi sıvı baloncuğu gözlemledi. bu görüntü bağırsak tıkanıklığı görüntüsüne benziyor ama bebeğinizin bağırsağı tıkanık olsa amniyon sıvınız çok artardı çünkü bebek bu sıvıdan içemezdi ama görüldüğü üzere içiyor dedi. eğer bağırsağı tıkanıksa bile korkmayın ufak bir operasyonla kurtulur doğumdan sonra dedi. 5 gün sonra tekrar gittim. strese girdim ordan burdan bişeyler araştırdım durdum  çünkü. beni tekrardan ultrasona aldı yine aynı baloncuk vardı. hem bu defa hem de geçen defa bebeğinizin pozisyonu muayeneye hiç uygun değildi dedi. eski mide görüntülerini inceledi. orada baloncuk felan yok. eğer bağırsağı tıkanık olsaydı yaradılıştan gelirdi sonradan olmazdı dedi. tabi bu görüntünün adını koyamadı tam tespit edemiyorum pozisyon gereği lütfen içinizi rahat tutun felan dedi. yaşadığım şehrin en tecrübeli ve cihazları en iyi doktoruna gidiyorum. adını koyamadı diye hala içim rahat değil.  :sad1: benzer bi durumla karşılaşan veya bilgisi olan var mı?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

nazlıyarim

canım hiç duymadım sürekli kontrole gel falan dedi mi
BENİM HALA UMUDUM VAR...

elfo

yok 3 hafta sonra gel dedi. bi de her hafta nst ye girecekmişim
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.