arkadaslar oglumun çişi çok kokuyor normal mi aceba??

Başlatan AnneSiniN 1⃣TaNeSi, 10 Nisan , 2013, 22:48:59

« önceki - sonraki »

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

10 Nisan , 2013, 22:48:59 Son düzenlenme: 10 Nisan , 2013, 22:51:10 AnneSiniN 1⃣TaNeSi
Yazdigim gibi kizlar oglumun idrari çok pis kokuyor ama dogdugundan beri öyle. Az önce eşim kötü birsey olabilir dedi ve moralim acaip derecede bozuldu :y25: :y25: sizce normalmi sizin bebislerinizinki nasil??

asya81

nasıl bir koku canım.benim kızında kokar ama bildiğin idrar kokusu.doktora gittiğinde danış istersen için rahat eder

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Canim Bizimkide idrar kokusu ama cok keskin cok agir :igrenc: yani ben biliyorum artik ama bi başkasi kokladiginda kaka yapmiş bu diyor :sad1: dedigin gibi canim en iyisi doktora gidim ben  :dontknow:

kelebegimm

Su iciyomu canım suyu bol içir iki gun takip et benim oglumunda suyu az iceriginde öyle ağır kokuyo biliyorum o kokuyu :)

]

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Malesef canim gün icinde bir bardak kadar bile icmiyor ama emziriyorum.
Ben  emzirmek yeter diye biliyorum ama degilse hep teklif ederim ben suyu icsin :dontknow:

laracroftt

canım sebepsız aglama krızlerı var mı?
Durduk yere cıglık cıglıga 5-10snlık bı aglamadan bahsedıorum
Eger varsa ıdrar ıltıhabı olabılır
Ozaman da cısınde agır bı koku olur
Benım kızımda da oldu antıbıyotıkle ıyılestı

almila__

canım kontrollere falan gıttıgınızde hıç ıdrar tahlılı yapıldımı
inş bişi yoktur sıkma canını
ama ıdrar tahlılı yapılmadıysa bı sor bakalım doktora tahlıl yapar ıcın rahatlar :opucuk:

almila__

bu arada bebısın kaç aylık canım benım bıldıgım de su verılmıyo bebıslere anne sutundekı sudan karsılıyormus ıhtıyaclarını bebısler
benım doktor ilk 4 ay su vermene gerek yok demıstı
ben arada bi iki damla zem zem veriyodum

almila__

hmm ben daha kucuk sandım bebısın yasını geçmiş belki su mıktarını bıraz daha artırsan ii olur canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sıkma canını canım inş yaptır tahlilini için rahatlasın :flowers:
inş bişiciği yoktur bebişinin :amin: :amin:

paşamm

Alıntı yapılan: AnneSiniN 1⃣TaNeSi - 10 Nisan , 2013, 22:48:59
Yazdigim gibi kizlar oglumun idrari çok pis kokuyor ama dogdugundan beri öyle. Az önce eşim kötü birsey olabilir dedi ve moralim acaip derecede bozuldu :y25: :y25: sizce normalmi sizin bebislerinizinki nasil??

Canım benim oğlumun da aynı şekilde idrarı çok ağır kokuyor hatta kaç gece kaka yaptı sanıp bezini değiştirmeye çalıştım, boşuna yavrumun uykusunu böldüm...
Oğlum 9 aylık birkaç aydır bizimde bu şekilde koku durumu. Çok fazla su içiyor (az içse kokunun nedenini buna bağlardm  belki) ama geçen ay hastaydı idrar tahlili yaptırdık eğer bir sorun olsaydı doktor söylerdi diye düşünüyorum bilmiyorum ki şimdi bende tereddüt ettim açıkçası bir dahaki gidişimizde Dr muza sorayım  ?????????