tüp bebek

Başlatan Nagis0626, 10 Nisan , 2013, 20:11:06

« önceki - sonraki »

Nagis0626

SELAM ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR GİREMİYORUM ARKADAŞLAR DR BANA TÜP BEBEK DEDİ ÖNEREBİLECEGİNİZ YER VARMI VEYA YAPTIRIP HAMİLE OLAN VARMI LÜTFEN ACİL CEVAP BEKLİYORUM
rabbim hayırlısı olsun

destina06

canım henagi şehirdesin :icon_scratch:

Nagis0626

Alıntı yapılan: destina06 - 10 Nisan , 2013, 20:27:18
canım henagi şehirdesin :icon_scratch

KASTAMONUDAYIM FAKAT İSTANBUL YA DA ANKARA GİDEBİLİRİZ

rabbim hayırlısı olsun

destina06

canım istanbulda memorial var bahçeci var benim iyi diye bildiklerim ankarada gürgan klinik var anatolia var  :opucuk: Allah işinizi rast getirsin benim iki başarısız oldu kısmetse yaza tekrar deneriz

Nagis0626

Alıntı yapılan: destina06 - 10 Nisan , 2013, 20:36:05
canım istanbulda memorial var bahçeci var benim iyi diye bildiklerim ankarada gürgan klinik var anatolia var  :opucuk: Allah işinizi rast getirsin benim iki başarısız oldu kısmetse yaza tekrar deneriz
KAÇA YAPTIRDIN BİRDE ÖNERDİGİN MİSAFİRHANE VAR MI UYGUN
rabbim hayırlısı olsun

ayy

canım aramıza hg :opucuk: :opucuk:.keşke gelmeseydin beben geleydide :sad1: :sad1:
bende haziranda tüpçüyüm.çok yer araştırdımm benm ilimde yok bende il dışında yapacağım..ama ankara İstanbul izmir ve bursa arasında bisürü araştırma yaptım en son kendi drumunda yönlendirmesiyle bursa acıbadem şahin zeteroğluna karar kıldık..gittim görüştüm muane oldum çok sevdim hem dr u hem hastaneyi...googla yaz hastalırnın sayfalarınıda bulabilirsin...
fiyatları yazayım..
tüpe 4250 dediler bana 3950
ilaçlar 1700 dü  bana 1200 dediler
2000 yakın testlerim vardı ben 300 mü 350 mi ne ödedim..(phhtı ve genetik dahil)
konaklama olmuyacak komsu ildeyiz gel git olacak bizim.sadece trasfede 1 gece kalırız..
drum ben sürekli yönlendirdi en ucuz nerdeyse oraya yaptırdım test ve ilaçları..
tabii bunlar gecen kasımdaydı suan ne olacak bilmiyorum..
inşallah ilk denemen de gelir bebeişlerin :amin: :amin: :amin:
haa bide drumu nezaman arasam dönüyor ve unutmuyor hiçbişeyi çok ilgili...toplantıda olsa bile msj atıyor ismimle hitap ediyor ve toplantıdayım çıkınca arayacağım diyor...

sizin sorum kocandamıydı canım :opucuk: :opucuk:

ayy

şimd ail çıkmam gerek sorun olursa sor canım gelince cevaplarım :opucuk:

destina06

Alıntı yapılan: Nagis0626 - 10 Nisan , 2013, 20:42:16
Alıntı yapılan: destina06 - 10 Nisan , 2013, 20:36:05
KAÇA YAPTIRDIN BİRDE ÖNERDİGİN MİSAFİRHANE VAR MI UYGUN

canım ben istanbulda yaptırmadım çokkkkkkkk uzaklarda yaptırdım ama olmayınca olmuyor işte :sad1:

nazlıyarim

canım şimdiden hayırlı olsun inşallah ilk denemende gelir bebişiniz ben 2 kere başarısız oldum ilk denemem gebze anadolu sağlık merkezi prof.dr.aydın arıcı da oldu ikincide kadıköy acıbademde prof.dr tayfun bağış la oldu.ama ben sana kadıköyde umut tüp bebek (bahçeci) ve acıbadem gruplarını öneririm bunlar istanbulda.ankarada gürgan timur var bildiğim.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Nagis0626

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 10 Nisan , 2013, 21:08:41
canım aramıza hg :opucuk: :opucuk:.keşke gelmeseydin beben geleydide :sad1: :sad1:
bende haziranda tüpçüyüm.çok yer araştırdımm benm ilimde yok bende il dışında yapacağım..ama ankara İstanbul izmir ve bursa arasında bisürü araştırma yaptım en son kendi drumunda yönlendirmesiyle bursa acıbadem şahin zeteroğluna karar kıldık..gittim görüştüm muane oldum çok sevdim hem dr u hem hastaneyi...googla yaz hastalırnın sayfalarınıda bulabilirsin...
fiyatları yazayım..

tüpe 4250 dediler bana 3950
ilaçlar 1700 dü  bana 1200 dediler
2000 yakın testlerim vardı ben 300 mü 350 mi ne ödedim..(phhtı ve genetik dahil)
konaklama olmuyacak komsu ildeyiz gel git olacak bizim.sadece trasfede 1 gece kalırız..
drum ben sürekli yönlendirdi en ucuz nerdeyse oraya yaptırdım test ve ilaçları..
tabii bunlar gecen kasımdaydı suan ne olacak bilmiyorum..
inşallah ilk denemen de gelir bebeişlerin :amin: :amin: :amin:
haa bide drumu nezaman arasam dönüyor ve unutmuyor hiçbişeyi çok ilgili...toplantıda olsa bile msj atıyor ismimle hitap ediyor ve toplantıdayım çıkınca arayacağım diyor...

sizin sorum kocandamıydı canım :opucuk: :opucuk:
hem bende de var eşimdede bana ilk tedaviye başladıgım 2 kere yumurtam çatlatıldı olmadı dr m aşılama dedi sonra başka uzman bir dr gittim aşılama tutmaz siz en iyisi tüp bebek dedi şimdi devlette muayne oluyorum eşim sprem testi verdi çok çok düşük dedi üroloji dr bence buralarda ugraşmayın direk tüp bebege gidin dedi bkalım suan muayne oldugum dr derse ki tüp bebek artık fazla yıpranmak istemiyorum olsun olacaksa rabbim isteyen herkese nasip etsin canlarım hiç ugraştırmasın inşallah ama bizde böyle imtihan ediliyoz demeki dua ile hepinizi tek tek öpüyorum hayallerimiz inşallah olacak birgün
rabbim hayırlısı olsun

Nagis0626

:amin:bütün arkadaşlar teşekür ediyorum bizede hisarı söylediler bakalım nasredin hocanın hesap ya tutarsa ama çok korkuyorum kötü bi sonuç almaktan orası herşey dahil 5 milyar işte birtek misafirhane sorun
rabbim hayırlısı olsun

ayy

eşinin sayısı çok azsa hiç bişey le uğraşmayın kuzum yıllardır kürdü macundu uğraştım.evet sayıyı yükselttik aşılamada yaptırdık ama olmadı..ilk tüp dendiğinde yapsaydık beliki şuan sıpamız gelmişti :dontknow: :dontknow: :dontknow:
misafirhanesi yoksa kuzum çevresinde mutlaka uygun fiyatlı oteller vardır.sırf tüp merkezlerinin yanın da oluyor onu dert etmeyin bence :opucuk: :opucuk: :opucuk: hisar nerde ben hiç duymadım :dontknow: :dontknow:
inşallah ilk denemde kavuşursun meleğine rabbim maddi manevi emeklerinizi boş çıkarmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

kuzum merkezi seçerken fiyata takılma aşağı yukarı aynı .
merkezin başarı oranına .hastane imkanlarına hangi yöntemleri uyguluyolar.bide dr un adını yazz illa nette çıkar onun hastalarıı...

Nagis0626

sagol canım herşeyin hayırlısı birde ankarada çok var anatolya diyorlar daha araştırayım ben hisar karşıda ümraniye taraflarında biliyorum ne kadar sürüyo bu tüp bebek
rabbim hayırlısı olsun

makaron

Tup bebegin babasi bugun hayatini kaybetmis. Allah razi olsun ne diyelim...

http://m.hurriyet.com.tr/Haber#!id=23014284