eşinizi ne yaparken görünce çok gülüyorsunuz :)

Başlatan nazlıyarim, 06 Nisan , 2013, 15:36:51

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

piste çıkıp oynamaya kalktığında  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:   :toothy10: hayır diyorum bu adamı tanımıyorum.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bnsroni

Sürekli kendi kendine konuşur... Düşünürken dudaklar hep kıpırdar ama ses olmaz..
Öldürüyor beni o halleri :laughing7:

ayy

bazen ben olmuyacak şey isterim garibim çok normal bişeymiş gibi yapar bende kıs kıs gülerim o görmeden :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ayy bide çıkıp karşısına oynamak çok fena çok kötü oynuyor benmkideee :k06: :k06: :k06:

nazlıyarim

:toothy10: benimkini bi izleseniz okusa çok kızar bana ama çok komik ya
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

yokk laa ben diyorum sen oynaasını bilmiyorsun diyee odaa yokk yaa diyorrr....düğünümüzdede çok komik oynamıştı çok gülmüştüm içtenn ama kaçamazdımm kendi düğünümğzdeee :ehi:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

destina06

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo aynen ya benim kazma kocamda bilmiyor oynamayı bırakın oynamayı el çırpamıyor adam ritim duygusu yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: düğünde ve kına gecesinde yüreğimi yardıydı oynamaya çalışıyor ama üstüme üstüme gelip duruyodu oynadığını zannedip deli olmuştum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

yaa benimkide çok oynak eli mıcı ayrı oynuyor haberii yok amaaaa :ehi: :ehi: :ehi:
öle beceremiyooo :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

fenerbahce macı esnasında hakem penaltı vs verırse
Macın bıtmesıne az bı sure kaldıysa falan
Anam kırk kere volta atar
Evı bastan sona turlar,elı ayagına dolanır
Bakamaz kafasını cevırır
Bazen nefes bıle almaz ızlerken
Cok guluyorum o halıne :ehi::ehi::ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

en son 3lü prizi fise deil kendisine  takmasina gülmüstüm  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bide diyo bu laptop niye calismiyo  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ay iyi anlatabildinmi  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

kızımızı sesini sala sala sevmesine çok gülüyorum....
nasıl sesler çıkarıyor nasıl bağırarak seviyor görmemişin kızı olmuş sesini koyuvermiş diyorlardır komşular diyorum  :k06: :k06: :k06:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

uyurken ağzı açıksa çok gülüyorm  :ehi: :ehi: ağzına parmagmı sokuyorm sinirleniyor  :toothy10: :toothy10: :cildir: :cildir: bde bazen benim kıyafetlerimi giyer ozamanda çok komik oluyor  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

muhribe

nelss

muhribe

olsun hala  :-ooo modundayım  kulağa tuhaf geliyor alışkın olmayınca  :icon_scratch: