27 Nisan , 2024, 16:18:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kizim hastalaniyormu

Başlatan cute552, 02 Nisan , 2013, 12:40:15

« önceki - sonraki »

cute552

Kızımin uzun zamandır burunları hep dolu temizlesemde genizleri sanki balgamli bu sabah bi baktım sağ gözü capaklabmis temizledim gözünün içi kizarik hafiften birazda sulanik duruyor birazda hiriltisi var doktora gitsem hemen ilaç yazicak daha başka yöntemlerle atlatamazmiyiz hemen ilaca başvurmak istemiyorum kızım 5. Ayın içinde ne yapmam lazım kızım emerkn cok terliyor fazla saçı yok ama başı sırılsıklam oluyor ne yapmam lazım

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

muhribe

hırıltı varsa mutlaka doktora gitmelisin ihmale gelmez
burnu da dolu diyorsun, gözleri sulanıyor vs
belli ki şifayı kapmış kuzucuk  :sad1:
hırıltı durumlarında broniştten şüphelenir doktorlar
ciğerlerini dinlesin gerek görürse hava verirler hastanede

cute552

2 hafta önce doktora goturdugumde hiriltisi var ama cigerleri temiz dedi bu ilaç yazdı öldürmeye başlarsa ver dedi oksurugu yok o yüzden vermiyorum ama şimdide böyle oldu

ayy

canım çok geçmiş olsun acil şifalar yavruna :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

canım sakın ihmal etme.

benim oğlum da 6 aylıkken aynen böyle oldu. eşim ilça vermeyip doğal yöntemlerle iyileştirelim dedi. onun yüzünden iyice ilerledi ve 1 hafta hastanede yatmak zorunda kaldık bronşiolitten.

bence şurup falan kullanın. sonra ilerlemesin Allah korusun.

cute552

Bugün doktora götürdüm kızımı gözü baya akmaya başladı nezle dedi doktor surupla gözü içinde damla burnunada sprey 3 gün banyo etme dedi eğer öksurmeye başlarsa getir dedi inşallah ilerlemez kızım 8 kilo olmuş doktor 7.5 aylık bebeğe eş değer dedi ileride gidiyormuş bide sağlık ocağı 4 aylık aşısını yaptırmaya gittiğimde kan ilacı yazdı günde 4 damla ver demişti doktor ise gelişimi ileride dedi 6 ayindada başlayabilirsiniz dedi napsam doktora goremi davransan sizce

muhribe

canım kızın kaç aylık da doktor 7.5 aya eşdeğer dedi?
eğer arada ciddi bi fark varsa fazla besleniyor demektir bu da dikkat edilmesi gereken bi mevzu
artık sağlık bakanlığı obeziteye savaş açtı biliyorsun
benim oğlumun da kilosu hep ilerde gidiyor, doktor her kontrolde annesi dikkat diyor bana

cute552

kızım bu ayın 22 sinde 5. ayını bitiricek 4.5 aylık doktor herhangibişey söylemedi kilosu çok falan demedi nasıl besleniyorsa güzel gidiyor gelişimi dedi kızım az ama sık besleniyor fazla versem kusuyor zaten 2 saatte bir 4 ölçek aptamil mama ile besleniyor öyle çok çok tombul bir bebek değil sağlık ocagıda kilosuna fazla demedi doktoru kan ilacına 6 ayında başlasan daha iyi olur dedi ben de 6. ayında başlıcam zaten içincede hemen kusuyor kan ilacını doktora söylediğimde oda 6. ayında başla dedi