Çok üzgünüm bebeğimi kaybettim:((

Başlatan asya83, 02 Nisan , 2013, 10:28:52

« önceki - sonraki »

asya83

sevincimiz fazla sürmedi maalesef 9. haftada bebeğimin kalbi durmuş ve ben bunu 1 hafta sonra öğrendim acilen sabah 4 de hastanede müşade altına alındım ve sabahınada kürtaj oldum bişeyi çok istememek mi gerek?Ümitlerimiz ertelendi yine

°•.ℓανιηуα.•°

:sad1: :sad1: :sad1: canımm çok üzüldüm... ne denir ki bilmiyorum...

Rabbim tez zamanda inşallah yeniden bi bebek nasip etsin size  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok geçmiş olsun... inşallah kısa zamanda meleğinin kardeşi gelecek... iki arkadaşım da  9. haftada bebeğini kaybetti aradan birkaç ay geçti şimdi ikisi de hamile hem de tedavisiz

asya83

kürtajdan sonra ne kadar ara verdiriyorlar dr. bir 4 ay muhabbeti etti ama daha belli değil kontrole gidince belli olacak ayrıca clexan denen iğneyi kullandığımı söyledim dr. şok geçirdi neden ne gerek var zararlı bu iğne kan pıhtılaşması yoksa eğer dedi eğer iğne yüzünden olduysa bana o iğneyi veren dr. vay haline eşimi ben bile tutamam inş. fazla ara vermemize gerek kalmaz ve inş. hemen hamile kalabilirim.ark. aynı benim gibi olmuştu daha adet olmasına fırsat kalmadan tekrar hamile kaldı şimdi 6 aylık

asya83

çok şükür tedavilik bir durum yokmuş dr. öyle dedi hatta bu defa clexan sız bir gebelik olacak dedi bir sıkıntı yok tekrar hamile kalabileceksin dedi inş. en kısa zamanda olur bende hemen herkese söylemeyeceğim bu sefer sonra kötü sonuçlanınca herkes üzülüyor ve artık korkuyorum her defasında böyle kötü sürprizler mi yaşayacağım diye:(

asya83

inş. 2007 yılında evlendik biz 6 yıl bitecek 7 ye giricez daha fazla zaman geçmesini istemiyorum ilk 5 yıl biz istemedik zaten sonrada kolay olmadı 1 düşük bir kürtaj

kelebegimm

Cok gecmis olsunn bende yasadım aynen bir düşük bir kürtaj
Ama simdi 6.5 aylık oglum var darısı sana insallah  :amin: :amin:

]

makaron

Cok gecmis olsun. Allah yardimcin olsun. İnsallah en kisa surede yeniden hamile kalirsin.

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: makaron - 02 Nisan , 2013, 11:09:01
Cok gecmis olsun. Allah yardimcin olsun. İnsallah en kisa surede yeniden hamile kalirsin.
geçmiş olsun canım en azından hamile kalabilyorsun artık bu yönden bakıcaksın.
aslı sen ne durumdasın bugün dr gittinmi?

ayy

canım benim çok üzüldüm :sad1: :sad1:
kürtaj olduğu için 3 ay beklemen yerinde olur kuzum.ama eminim sonrasında bebeğin çok bekletmez seni hamile kalabiliyorsun çok şükür :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

çiğdemcim  aslıda kan verdi sonucu bekliyorlar şuan :amin: :amin: :amin:

feroş

Canım çok geçmiş olsun.İnşallah en kısa sürede hayırlısıyla hamilelik haberini alırız :binkybaby:

sudenaz85

geçmiş olsun canım allahım bir daha yaşatmasın :amin: :amin:

nazlıyarim

geçmiş olsun canım rabbim en kısa zamanda yollasın meleğinizi  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

Canım geçmiş olsun her kadının başına geliyor maalesef :(

Ben boş bırakmadım arkasını tekrar hamile kaldım. İnşallah sende tekrar hamile kalacaksın  :opucuk:

özlem0609

canım gecmıs olsun,Rabbımın vardır bı bıldıgı,en kısa zamanda hayırlısıyla,saglıcakla göbişini doldursun yuce rabbım :amin: :amin: :amin: