28 Nisan , 2024, 18:07:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SALAVAT-I TEFRİCİYE BİTTİ ÇOK ŞÜKÜR

Başlatan ayy, 30 Mart , 2013, 14:44:53

« önceki - sonraki »

ayy

30 Mart , 2013, 14:44:53 Son düzenlenme: 08 Nisan , 2013, 23:46:07 AYŞE TEYZE
YEĞENLER HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN 4444 SELAT-I TEFRİCİYE OKUYALIM.ÖZELLİKLE GEBEŞLER SİZLERİN DUASI ÇOK ÖNEMLİ SİZDE KATILIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ  :love9: :love9: :love9:
HATTA İSİMLERİMİZİ YAZALIM DAHA İYİ OLUR...tek tek herbirimize okumak zor gelecek böyle daha iyi olur sanki :amin: :amin:

AYŞE teyze
AYŞE cik
AYŞE uslanmaz
AYŞE etişkence
ŞULE
AYNUR
SAADET
SUZAN
CANAN
ARMAĞAN
FİGEN
ÇİĞDEM
GÜLNUR
FUNDA
BURCU
BİRBUÇUKYIL
SFY2357
NAGİŞ
GÖNÜL
ŞEKERİM
ASYA
ASLI   :love9:
(unuttuğum varsa hatırlatın)

:love9: :love9: :love9: :love9:OKUDUKÇA YAZALIM YEĞENLER :love9: :love9: :love9: :love9:
"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

not:regliyken okunabiliyor...

Balböceği

Tahmidiye duası bebek isteyenler içinmiş ayşem bilgin olsun  :opucuk:

ayy

evet balım çok uzun bi dua .onu herkes kendine okuyabilir yada bu bitteikten sonra onnada başlarız :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

canım ne zaman başlasın peki bugün mü yoksa pazartesi mi

ben bi cuma başlayıp diğer cuma biticek diye de duymustum ama tam bilmiyorum canım

makaron

Aysem cok iyi dusunmussun. Ben kendi adima duanin onemine inaniyorum. Hatta ben de onerecektim boyle bisey yapalim diye. Birisi duasini yapsin ben taze hamis olarak elimden geldigince okurum.

ayy

kızlar evden çıkmadan bakayım dedim.
ben duasını namazdan sonra yaptım bile.
biyerde bende gördüm cuma başlanıyor diye.ama niyetimiz önemli diye düşünüyorum.o yüzden duamızı yaptım hayırlı olsun inşallah kabul olur.
başlayabiliriz yeğenler :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:

destina06

yeni bir sayfaymış okudukça yaarım kabul olsun şimdiden dualarımız ben de 70bin tane lem yelid duydum bu bittikten sonra onu da yapalım hatta onu da açalım bi ona bi buna okuyalım :icon_scratch: olmaz mı

ayy

ŞULEM :opucuk: :opucuk:
bence bu bitsin öyle onu yapalım.hatırlat bittikten sonra kuşum.ikisne birden yetiişemeyebiliriz :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bende gece okucam inşallah :amin: :amin: :opucuk:

destina06

ayy

kız taze gebeş ne hızlısın maşallahhh :aferin: :love9: :love9: :love9:
ben daha başlamadım bileee :suclu: :suclu: :suclu: