Detaylı ultrason??

Başlatan ARieS, 29 Mart , 2013, 12:24:27

« önceki - sonraki »

ARieS

Ankarada olanlar varsa,detaylı ultrasonlarınızı nerde yaptırdığınızla ilgili bilgi alabilir miyim arkadaşlar?lütfen çok acil bilgiye ihtiyacım var...19.haftam bitmek üzere ve sanırım 20-22.haftalarda bakılıyormuş

sudenaz85

canım benim 22.hafta bakılacak bende şuan 18+3üm

ARieS

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 29 Mart , 2013, 22:04:26
canım benim 22.hafta bakılacak bende şuan 18+3üm

sağol canım...ankarada değilsin dimi? ankaradaysan nerde baktıracağını yazar mısın?

başka yok mu arkadaşlar ankarada olan ?? :dontknow:

sudenaz85

yok canım kocaelindeyim ama bizim temmuz ağustos anneleri die face grubu var orda çok ankaralı var sorabilirim istersen

ARieS

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 01 Nisan , 2013, 20:40:16
yok canım kocaelindeyim ama bizim temmuz ağustos anneleri die face grubu var orda çok ankaralı var sorabilirim istersen

sor canım bi sana zahmet...bir de ankarada başkent hast.ne giden var mı onu sorar mısın? varsa kime gidiyrlarmış...erkek dr olarak?

öykükıvanç

canım ben ankara batıkent bilgi hastanesinde yaptırdım. çokta memnun kaldım. ssk ile anlaşmalı bir hastane 100tl fark ödedik. bilgine...

°•.ℓανιηуα.•°

canım başkent hastaneleri adanada da var. adanadaki çok iyi. bence köklü iyi bi hastanedir başkent hastaneleri  :icon_thumright:

detaylı ultrason 20. haftadan sonra yapılıyo. benim de 20. haftamda bakılmıştı.

almila__

canım ben ankaradayım yuzuncu yıl hastanesıne gıdıyorum çukurambar tarafındakı ordakı doktorum detaylı ultrason ıçın servet unsal tıp merkezıne gönderdı benı bende oraya gıdıcem
sen hangı hastanede yaptırıyorsun takıbını

sudenaz85

canım başkentte filiz hanım varmış iyiymiş.
birde servet ünsal tıp merkezi çok iyiymiş hastane görünümü pek iyi depilmiş ama çok detaylı bir inceleme yapmışlar.ili bey dediler ankarada olmadığım için pek yardımcı olamadım istersen facedeki gruba senide alırız canım çok güzel ve ii bilgiler alıyoruz birbirimizden

ARieS

teşekkürler arkadaşlar..yalnız biz çayyolu yaşamkentte oturuyoruz ve her yer bize çok uzak kalıyor :(((

en yakın medicana olduğu için oraya gidiyoruz şu an takibe ama çok pahalı...187 lira muayene..bir de doktorumu çok seviyordum şimdiye kadar ama fikrim değişti dün...kanım çok düşük olduğu halde demir vermedi aylardır..bulantılarım dvm ediyodu diye ama iğne verebilirdi..halsizlikten ölüyorum resmen adam önemsemiyor...
değiştirmek istiyorum bu yüzden hast.ve dr.u...ama dediğim gibi her yer uzakkk

devlet hastanesi istemiyorum bir de...almila canım çukurambar fln bize ters uzak yerler sanırım...zaten eşim de devlet hastanesi istemiyor...başkent bile uzak aslında bize ama iyi bi dr varsa diye merak ettim...

detaylı ultrason için prof.özgür deren i bulduk..haftaya ona gidicez...ankarada sakura kadın doğum var yeni açılan orası yönlendirdi bizi bu dr.a...araştırdım çok iyi bir dr.muş..

peki bu sakura hakkında bilgisi olan var mı ? ankarada olup oraya giden ya da tanıdığı giden vs?
yeni açıldığı için güvenemiyorum ama eşim tutturdu oraya gidelim diye...kafam çok karışık ne yapacağımı şaşırdım...bir an önce kesin bi yer bi dr bulmam lazım :(((

ARieS

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 02 Nisan , 2013, 14:48:19
canım başkentte filiz hanım varmış iyiymiş.
birde servet ünsal tıp merkezi çok iyiymiş hastane görünümü pek iyi depilmiş ama çok detaylı bir inceleme yapmışlar.ili bey dediler ankarada olmadığım için pek yardımcı olamadım istersen facedeki gruba senide alırız canım çok güzel ve ii bilgiler alıyoruz birbirimizden

facedeki grubu bulamadım cnm ne diye geçiyor ?

bir de ben kadın dr istemedim hiç şimdiye kadar...bu sakurada da kadın dr var napcam ben yaa :(

almila__

04 Nisan , 2013, 03:05:48 #11 Son düzenlenme: 04 Nisan , 2013, 03:07:38 almila__
canım yuzuncu yıl hastanesı özel hastane
gusel bı yer memnunum doktorum da çok ii biri  :nazar:
balgatta akropol hastanesi var ama oranın kadın doğumu çok kalabalık :-ooo
oraya da gidenler memnun ama çok kalabalık ben o yuzden gitmedim oraya
sakurayı da ben bılmıyorum canım :dontknow:
inş kafanın yattığı ii bi doktor bulabılırsın cnm :flowers:
canım benım başkent hastanesınden se benım sana soledıgım bu ıkı hastane daha yakın oluyor sıze baskent hastanesı beşevlerde değil mi  :dontknow:

almila__

canım detaylı ultrason için servet ünsal tıp merkezi ali bey önerebilirim
doktorum oraya yonlendırmıstı gercekten de ali bey çok iiydi
servet unsal garıp bi yer kımse yok gibiydi :k06: ama doktor çok iiydi  :icon_thumright: :icon_thumright:
bugun gittim daha :icon_thumright:

ARieS

almila canım sağol çok..ben geç gördüm son yazdıklarını kusura bakma  :-[

detaylıya prof.özgür deren'e gittik biz...güzel baktı inceledi..cd verdi foto verdi..370 lirada para aldı tabi...

ama öyle yarım saat 1 saat sürmedi,15-20 dk fln maximum  :icon_scratch:

denizKusav

Almia mrhba canım bende 22 haftalık hamileyim doktorum detaylı Usg istedi az önce servet ünsal kliniğinden randevu aldım doktorum ali beye yönlendirdi memnun kaldığını söylemişsin buna güvenerek gidicem kaç dk sürüo ultrason ve cd filan ücretin içindemi,doktorun ilgisi nasıldı