önce annemi sonra 30.haftalık bebeğimi kaybettim yardımlarınıza ihtiyacım var:((

Başlatan eksenem, 28 Mart , 2013, 14:37:01

« önceki - sonraki »

eksenem

9 ay önce dünyalar tatlısı annemi kaybettim acım çok büyüktü annemin acısını biraz olsun dindirmek için çoçuk yapmaya karar verdik Allaha şükür hiç bir sıkıntı çıkmadan ilk denemede oldu hamile kaldığımı öğrendiğim gün bütün hayatım değişti hem benim hem kardeşlerimin bu bebek o kadar iyi gelmişti ki dünyaya gelmeden bütün acımızı azda olsa hafifletmişti bebeğimin herşeyini almıştık odasını kıyafetlerini şampuanlarını sadece onu bekliyorduk dr konturolüm vardı 30.uncu haftam bitmek üzereydi dr gittiğimde bebeğimin karnımda öldüğünü söyledi dünya başıma yıkıldı olsaki gebelik dönemim boyunca hiçbir sıkıntım olmadı ilk başta 7 saat suni sancı verdi tükenmiştim dayancak gücüm kalmamıştı açılma olmayınca sezaryenla doğum oldu bebeğimi göremeden kara toprağa verdik annem ölmeden önce çok istedi torun görmeyi görmek nasip olmadı o yüzden eşim bebeğimizi otopsiye göndermek istemedi annemin üzerine gömdü öyle mübarekmişki annem yinede ilk torununa orda kavuştu anneme nasipmiş deyip deyip acımı dindirmeye çalışıyorum. benim sizde yardımım öyle çok ihtiyacım varki bi bebeğe dr 6 ay dinlenmemi 6 ay sonra tekrar bebek yapabileceğimi söyledi daha 1 ay geçti üzerinden ne acım diniyor nede zaman geçiyor aranızda yada etrafınızda varmı benim gibi ilk bebeğini sezaryenla kaybedip tekrardan bebek sahibi olan 2.inci gebeliğinde dikişlerinde sıkıntı yaşayıp yaşamayan en az ne kadar ara vermişler 2.inci gebeliğe çok ihtiyacım var bir bebeğe acımın tarifi imkansız ancak bi bebekle acımı dindirebilirim lütfen varsa aranızda cvplarınızı bekliyorum şimdiden çok saolun arkadaşlar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hem annen hemde yavrun icin basin saolsun  :opucuk: cennete simdi ikisi seni beklicekler  :amin: bende iki kayip yasadim ama onlar 3ayliktan kücüktüler ama aci ayni sonucta büyük kücük farketmiyo  :sad1: bu sayfaya girmeye beli korkar oldum  :-\
ben ikinci düsükten yani kürtajdan sonra bi ay sonra korundumuz halde kizima hamile kalmistim hani olcagi varsa oluyo doktorlar bile sasirmisti  :) sükür sorunsuz kavustum kizima simdi 13aylik  :nazar: ikinciye hamileyim simdide 4aylik olduk sükür  :amin: :nazar: insallah seninde benim gibi yavrularina kavusur acini dindirirsin  :amin: :amin: :amin: icini daraltma eskileri hep düsünme kendine zarar verirsin.bide her ihtimale karsi cocuk istemeden önce doktora görün nedenleri arastir kanina baktir.ben baktirmistim sükür bisey cikmamisti insallah seninde sorun olursa bile haberin olur önlemini alirsin  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

allah sabrını versin diger sevdiklerini sana bağışlasın  :amin: :amin: :amin: ve inşallah meleğinde fazla bekletmeden gelir  :amin: :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

--elif--

:y25:  :y25:  :y25:
başın sağolsun her ikisi içinde
tarifi imkansız bi acıdır
sabretmeye çalış herşey bizim için imtihandır
RABBİM sabrını artırsın  :amin:
zaman çabuk geçer arkadaşım biraz beklemen senin içinde iyi olacaktır belkide
RABBİM tez zamnda bir bebiş nasip etsin  :amin:  :amin:

almila__

canım Rabbim sabrını artırsın :amin: :amin: üstüste çok acı şeyler yaşamışsın :y25:
Raabbim geride kalanlara sizlere ömür versin sevdiklerini bağışlasın :amin: :amin:
canım beklemek daha zordur ama bencede biraz dinlensen ii olur  :sad1: :sad1: :sad1:
inş sağlıkla sıhatle kavusursun bebişine :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

doğangüneş

Cnm benim meleğin cennete uçtu Rabbim Sabri'ni artırsın insallah  :amin:
Benim dayımın eşi 3. Doğumuydu bebeğini dogum esnasında kaybetti :(
Ne kadar ara actılar tam bilemiyorum ama üzerine 2 tane daha dogum yaptı şimdi 4 tane maşallah  :love9:
Esimin kuzeninin eşi de ilk doğumunda kaybetti bebeğini hareketlerini hissetmeyince Dr.a gidiyor ki kaybetmiş bebeğini  :y25:
Onunda şimdi 3 tane cocuğu var maşallah  :love9:
3 ay sonra tekrar hamile kalmıştı
Acın büyük Cnm ama Rabbim Sabri'ni gücünü verecektir insallah   :amin:
Ve hayirli sağlıklı evlatlar tabiiki  :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: eksenem - 28 Mart , 2013, 14:37:01
9 ay önce dünyalar tatlısı annemi kaybettim acım çok büyüktü annemin acısını biraz olsun dindirmek için çoçuk yapmaya karar verdik Allaha şükür hiç bir sıkıntı çıkmadan ilk denemede oldu hamile kaldığımı öğrendiğim gün bütün hayatım değişti hem benim hem kardeşlerimin bu bebek o kadar iyi gelmişti ki dünyaya gelmeden bütün acımızı azda olsa hafifletmişti bebeğimin herşeyini almıştık odasını kıyafetlerini şampuanlarını sadece onu bekliyorduk dr konturolüm vardı 30.uncu haftam bitmek üzereydi dr gittiğimde bebeğimin karnımda öldüğünü söyledi dünya başıma yıkıldı olsaki gebelik dönemim boyunca hiçbir sıkıntım olmadı ilk başta 7 saat suni sancı verdi tükenmiştim dayancak gücüm kalmamıştı açılma olmayınca sezaryenla doğum oldu bebeğimi göremeden kara toprağa verdik annem ölmeden önce çok istedi torun görmeyi görmek nasip olmadı o yüzden eşim bebeğimizi otopsiye göndermek istemedi annemin üzerine gömdü öyle mübarekmişki annem yinede ilk torununa orda kavuştu anneme nasipmiş deyip deyip acımı dindirmeye çalışıyorum. benim sizde yardımım öyle çok ihtiyacım varki bi bebeğe dr 6 ay dinlenmemi 6 ay sonra tekrar bebek yapabileceğimi söyledi daha 1 ay geçti üzerinden ne acım diniyor nede zaman geçiyor aranızda yada etrafınızda varmı benim gibi ilk bebeğini sezaryenla kaybedip tekrardan bebek sahibi olan 2.inci gebeliğinde dikişlerinde sıkıntı yaşayıp yaşamayan en az ne kadar ara vermişler 2.inci gebeliğe çok ihtiyacım var bir bebeğe acımın tarifi imkansız ancak bi bebekle acımı dindirebilirim lütfen varsa aranızda cvplarınızı bekliyorum şimdiden çok saolun arkadaşlar
CANIM YAZINI OKURKEN İNAN GÖZLERİM DOLDU...ANNEİN VEFATINADA ÇOK ÜÜZLDÜM..RABBİM RAHMET EYLESİN..ÇÜNKÜ BENDE ÇOK DÜŞKÜNÜM ANNEME O YÜZDEN DÜŞÜNMEK BİLE KÖTÜ...AYRICA BBEĞİN İÇİND EÇOK ÜÜZLDÜM..AYNI ACIYI YAŞADIM ÇÜNKÜ..26 HAFTALIKKEN KAYBETTİM BEBEĞİMİ..KALBİ DURDU..VE AYNI YAŞADIĞIN ŞEYLERİ YAŞADIM..DÜNYALAR YIKILDI SNAKİ BAŞIMA..VE KENDİME GELMEM KOLAY OLMADI İLK 2 AY ÇOK KÖTÜYDÜM VE ÜZERİNDEN 5 AY GEÇTİ ŞU AN BİRŞEYLERLE MEŞGUL OLUYORUM İÇİMDE HEP VAR ACISI AMA HAFİFLETMEYE ÇALIŞIYORUM..VE RABBİM BU ACININ ARDINDAN EN GÜZELİNİ NASİP EDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM VE UMUTLA BAKIYORUM GELECEĞE..BENİM SUNİ SANCIYLA DOĞUM YAPTIM VE 12 SAAT ÇEKTİM..ŞİMDİ NORMAL DOĞUMDAN KORKAR OLDUM..O GÜNÜ DÜŞÜNMESİ BİLE BANA ACI VERİYOR...CANIM..ÖMRÜ YOKMUŞ DEMEKKİ BBEİKLERİMİZİN..VE RABBİM BİZDEN DAHA ÇOK SEVMİŞKİ DEMEKKİ CENNETE GÖNDERDİ ONLARI..VE BEN YÜZÜNÜDE GÖRDÜM HERKESİN BBEĞİ DOĞUMDAN SONRA AĞLARKEN..BENİM CANSIZ CANSIZ YATIYORDU ÇOK ACIYDI..KÜÇÜCÜK MEZARI BİLE VAR AMA BİLİYORUMKİ ANNECİĞİNE ŞEFAATÇİ OLCAK..CANIM BUNU YAŞAYAN  ANLAR ANCAK O YÜZDEN SENDE KENDİNİ YIPRATMA NE OLUR HEP UMUTLA BAK GELECEĞE RABBİM YENİDEN NASİP EDECEK İNŞ..BEN 1,5 AY ÖNCE MİYOM AMELİYATIDA GEÇİRDİĞİM İÇİN 3-4 AY BEKLEMME GEREKİYOR..O ZAMAN DOĞUMDAN SONRA 6 AY DEMİŞLERDİ..SENİN SEZERYAN OLDUĞU İÇİN SENDE BEKLE CANIM AMELİYAT KOLAY DEĞİL..İNŞ RABBİM NASİP ETSİN

Balböceği

Öncelikle başın sağolsun hem annen içn hemde bebeğin için  :amin:

30 haftalık bebek ne demek 2-3 aylığa benzemez  :sad1: Rabbim şefaatine Nail eylesin  :amin:

Bu acılar son olsun  :amin: Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin  :amin: 6 ay çok önemli bir de Sezaryen olmuşsun

Birini veren mevla ikisinide verir hani normal düşük olsa 2-3 aylık bekleme derdim ama hem ruhsal hemde fiziksel yorgunsun.

ayy

canım öncelikle hoşgeldin :opucuk: :opucuk:
başın saolsun rabbim sabrını versin yaşadıkların kolay değil :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
bebeğin hemen geliyor yeniden beklemeden gelecektir.ama sezaryan olduğun için dr un beklemeni söylemiş .burda arkadaşım bebeği 4 aylıkken hamile kaldı çok korktular önce çünkü oda sezaryan olmuştu ama dr u çok sıkıntı olmaz dedi olmadıda çok şükür onuda kollarına aldı şimdi.bence dr un dediği gibi 6 ay bekleyip yeniden meleğin için başlayabilirsin.rabbim birdaha yaşatmasın ve meleğin 6 ay sonra bekletmeden gelsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin::opucuk: :opucuk: :opucuk:
bende iki meleğimi kaybettim 8 yıl kadar önce ama daha 10-12 haftalıktı çok üzülmüştüm ama senin acın daha büyük.emin ol rabbim sabrını veriyor.bu 6 ay süresince kedini toplamış olursun hem :opucuk: :opucuk: :opucuk: