28 Nisan , 2024, 15:44:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nefret ediyorummmmmmm

Başlatan almila__, 23 Mart , 2013, 00:34:33

« önceki - sonraki »

almila__

şu sigaraaa kokusundan nefret ediyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummm
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

--elif--

bende nefret ediyorum cnm iğreniyorum midem kalkıyor  :igrenc:  :igrenc:  :igrenc:
hatta bi keresinde ha şurda dibimde kanalizasyon çukuru var ha senin bu sigara kokun benim için aynı demiştimde anlayana  :violent1:

muhribe

ben de üşümekten nefret ediyorummmm  :cildir:
sıcak iklim insanıyım ben kat kat giyinemem daral geliyor
giyinmeyince de titremekten sırt kemiklerim bile ağrıyor  :caca:

ยรlคภ๓คz göภlüm

üşememeyi ben de hiç sevmem... bu yüzden dışarı çıakrken hep tedbirliyimdir...

sesli birşeyler yiyilip içilmesinden nefret ediyorum

ayy

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende hamile kaldimdan beri icmedim arada icerdim ama bende nefret ediyom kokusundan  :igrenc: :igrenc:
bende sicak hastasiyim biraz soguk olsun sanki donarim  :icon_pale: :icon_pale: siz gene halinize sükredin yaz gelince yazi yasiyosunuz biz napalim bütün sene kis sade bi kac hafta o da sansimiz varsa günesi görüyoz  :honk: :honk: suan almanya 1 derece cok kuru soguk var ve yarin gene kar gösteriyo  :cildir: :cildir:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ayy

ayy tüm senemiii :y25: :y25: :y25: :y25:

NEFRET ETMEKTEN NEFRET EDİYORUMMM :ehi: :ehi:

almila__

böle bulanık havalardan nefrettttt ediyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmm
bunaltıcıııııııııııııııııııı :honk: :honk: :honk:

almila__

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
50 tane arabası olduğu halde şu sıpa her gördüğü arabadan istiyor yaaaaaaaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca:
araba lafını duyamaktan istiyorum lafından NEFREEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTT EDİYOOOOOOOOOOOOORUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMM :igrenc: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

Allah günah yazmasın bahar hastasıyım ben bu sene kışten nefret eder oldum  :-ooo

Yazıda pek sevmem bahar olsun baharım olsun  :love7: :ehi:

O ne la sanki şiir yazıyorum  :ehi:

sukeyna

Lohusaligimdan beri kayinvalidemden nefret ediyorum
:cildir: :cildir: :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

ben de sigara kokusundan nefret ediyoruuummmm  :igrenc:

melek100lü

@Melek Yüzlüm@

şu sıralar bende meleğimmm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

asya81

k.pederin kızımla ilgili herşeye muhalefet olmasından artık nefret ediyoruuuuuuuuuum :cildir: :cussing: