emzıği bıraktırıyorum...

Başlatan hümeyra_t_e, 15 Mart , 2013, 13:40:27

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

arkadaşlar emre 21. Ayına gırdi vd artık bırakma zamanı geldi bugün beraberce cöpe attık emziginı sonra ayagıma aldım uyutmak için yarım saat söylendi ama sonunda pes etti uyudu ayagmda ama derin dalamıyo.merakım şu bu evreyi geçiren anneler yardım! Uyku düzeni nasıl olcak az uyur muhtemelen ama nekadar sürcek bu durum yani eski düzenine ne kadarda dönüyo emzigi kaç güne unutuyo. Tecrübelerinizi paylaşırmısınız?

°•.ℓανιηуα.•°

hadi bakalım hümeyracım,inşallah kolay atlatır paşamız bu devreyi.

biz hiç ağzımıza emzik vb. bişi koymadığımızdan bilmiyorum  :dontknow:

ben tuvalet eğitimi konusunda heyecanlıyım.ama daha var sanki. bekliyorum uygun zamanını  ;D

Balböceği

Hümoş tam üstüne bastın kız  :k06:

Burda konum var oralarda bakabilirsin hepi topu 1 hafta bile sürmedi oda benim oğlan  :-ooo

4-5 emzik beraber kullanıyorduk çok araştırdım bende, kötü pis dedim baktım olmadı yaktım İnan o koku tiksinilmeyecek gibi değildi.  :k06:

hümeyra_t_e

sagol öznurcum inş kolay geçer. Edam uyku düzeni nasıl oldu çok huysuz oldumu sonra dönüyo mu eski düzene

Balböceği

3 günde bıraktı, o yanık meme her an göz önündeydi gece ağlarda meme diye al diyordum almıyordu  :k06:

1 haftada düzeldi ama şöyle oldu bir bardak suyumuz sütümüz eksik olmadı özellikle gece uyanır su su derdi

Bana çok zor olacak gibime geldi ama olmadı  :nazar: 1 haftada toparlandık zırt pırt kalkar su içerdi zamanla düzeldi 23 aylıktı o zaman.

hümeyra_t_e

emre de 21 aylık işte bakalım ben öle yakmadım çöpe attı kendisi pis oldu die ama ara sıra istiyo bende yok attın ya sen diyorum pis olmuş diyorum susuyo bakalım gece uykusu nasıl olcak bugün öglen uykusunu 40dk uyudu normalde 2-3saat uyurdu

hümeyra_t_e

edoş ya senin yazdığın emzik bırakma serüweni nerde günlügümde demissin ama bulamadım

Balböceği

Bizde öyle dedik çöpe attık ama olmadı, iki emzik vardı birini yaktım digeri garanti olsun dedim

Ben çok araştırdım bazıları gün gün kesiyorlarmış birisi yakmış dedim bende yakayım

Canım konuyu bulayım ama bana kimse destek olmadı zaten 3 gün sürdü

Dert etme benim oğlanda öyle uyudu sonra sonra düzeldi.

Balböceği

hümeyra_t_e

sagol canım burayı buldum ztn de orda yazmışsın ya günlügümde detaylı var diye onu merak ettimdi.neyse bacı sagol bakalım gece kaç kere uyancak

Balböceği

Evet evet günlüğümde var  :k06:

Gün gün gece gece yazmışım  :k06:

Balböceği

17 Nisan , 2013, 16:22:37 #11 Son düzenlenme: 17 Nisan , 2013, 16:29:54 Balböceği
Hümoş emziğini bıraktı mı oğluş  :binkybaby: konuyu görünce sorayım dedim  :k06: