Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

__nil__

olvido

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Mayıs , 2013, 00:39:37
bugün 81.5 tim ya çok mutluyum :D
bir günde 400 gr mı verdin :)
81,9 yazmışsın  :nazar: maşallah

olvido

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Mayıs , 2013, 16:52:35
yumurta aslında tok tuttuğu için diyette önemli, seni düşünmüş
ay kıyamam ben kocişime kesin beni tok totsun diye yapmıştır zaten  :k06:

__nil__

evet cnm ya bigün önce öyleydim bu sabah gitmiş.ama gece resmen aç yattım gibi bişi.gerçi bu akşam biraz kaçırdım ama bakalım yarın kaç çıkıcak?

olvido

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Mayıs , 2013, 00:43:23
evet cnm ya bigün önce öyleydim bu sabah gitmiş.ama gece resmen aç yattım gibi bişi.gerçi bu akşam biraz kaçırdım ama bakalım yarın kaç çıkıcak?
bende sen gibiyim her gün tartılıyorum yarın sabah da tartılıcam çünkü eşimle yarışıyoruz bakalım bugün kü yürüyüşün faydası olmuş mu ?
  isteyince oluyor ama biraz dikkat ettik bak  5 kilo gitti biraz daha ciddi takılıyorum bu hafta bakalım kaç daha gidecek

olvido

kızlar neden siteyi terketti biliyor musun ? ay bi kaç gün internette gitremedim hepsi kaybolmuş?

__nil__

evet cnm ya ben meğer bunca sene bahanelere sığınmıpşım isteyince nasılda gidiomuş daha da gidicek inş azmedince oluo

__nil__

Alıntı yapılan: olvido - 25 Mayıs , 2013, 00:51:00
kızlar neden siteyi terketti biliyor musun ? ay bi kaç gün internette gitremedim hepsi kaybolmuş?

yok valla herkes zayıfladı heralde öncefden yazıodu herkes:D bi biz kaldık senle zaten bu kiloda da bi,z biz varız heralde :k06:

__nil__

ben yazayım kilomu kimse yok burda ama olsn.bu sbah 78.7 çıktım

olvido

Alıntı yapılan: __nil__ - 29 Mayıs , 2013, 14:59:45
ben yazayım kilomu kimse yok burda ama olsn.bu sbah 78.7 çıktım
canım maşallah ya 4 günde 3 kiloya yakın vermişsin neler yaptın anlatta bende uygulayayım ben bu sabah 80,6 çıktım

__nil__

cnm sabah bende 79.dum.ben ama çok iştahsızım doğru düzgün yiyemiyorum bişi.yani önceden yedikleriminde yarısını yer oldum taviye etmiyorum sağlıksız çünkü

(A)yşe (D)eniz (A)da

evet bende kilo bildirimi yapayım bu sabah itibariyle 56.700 gördüm biraz dikkat hergün düzenli yürüyüşle bir haftada 1 kilo gitti son 3 kilo kaldı umarım kısa zamanda oda gider :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

olvido

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Mayıs , 2013, 11:54:41
cnm sabah bende 79.dum.ben ama çok iştahsızım doğru düzgün yiyemiyorum bişi.yani önceden yedikleriminde yarısını yer oldum taviye etmiyorum sağlıksız çünkü
bende bu sabah itibariyle 80,5 olmuşum bu hafta 700 gr vermişim
tebrikler kızlar siz benden hızlısınzı bu hafta
Aaman nilcim dikkat et küçük bebeğin var sağlığın bozulmasın

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 31 Mayıs , 2013, 15:05:38
evet bende kilo bildirimi yapayım bu sabah itibariyle 56.700 gördüm biraz dikkat hergün düzenli yürüyüşle bir haftada 1 kilo gitti son 3 kilo kaldı umarım kısa zamanda oda gider :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

seni çooook çok tebrik ediyorum  :nazar: :nazar: :nazar:........ kendime de söyleyecek söz bulamıyorum  :caca: :caca: :caca:

Balböceği

Selam kızlar bende başladım tekrardan  :k06:

Yeni hedefim 60  :k06: kilom 63.100  :k06: