Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

ayy

ben tartılmadım daha pazara gidince tartılacam.
ama sabah sucuk yedim çay içiyom çok yemedimm laaa :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

yaa eczanenin tartışıda gramını göstermiyor kiii :dontknow: :dontknow: :dontknow:

__nil__

83.9 um ben hafta içinden beri pek dikkat edemedim değişmemeiş pek.

destina06

:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: ben iki haftya bir tartılcam gram gitmemiş ya gitmediği gibi 200 gr almışım :cildir: :cildir: :cildir: bundan sonra kahvaltı hariç ekmeği çıkarıyom hayatımdan şu boğazıma bir hakim olabilirsem zayıflıcam inşallah :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

olvido

900 GR GİTMİŞ  :hieyt: 84,0
ASLINDA HAFTA İÇİ 83,9 DU AMA BEN KOCA BOĞAZ DÜN PASTA BÖREK YAPIP VERDİĞİM KİLOLARI KUTLADIM  :k06:

sukeyna

66.7 kg yani 300 gram vermisim sadece  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

29 Mart , 2013, 14:34:03 #246 Son düzenlenme: 29 Mart , 2013, 14:36:31 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu

1-Sulu~Göz                                63                          63                  60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                  59                           59                  55                   
3-Balböceği                               69                           69                  65
4-Fatma (melekyüzlüm)        65                           65                   55
5-lagrima                                   71                           71                   65
6- destina06                              57,5                       57,7                55                   
7-AYŞE TEYZE                           56                           56                   53                 
8-olvido                                      86                          84                     75               
9- -nil-                                         86                          84,4                75   
10-ecesu                                     62,1                      62,1                   53                                                                                                                       
11-sukeyna                               67                              66,7                   60   

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de verdiğim kiloyu almışım... zaten bu hafta oldukça iştahlıydım, sporu da bırakmıştım... haftaya diyete ve spora başlayacağım... saatler de ileri alınacak artık  iş çıkışı spor yapabilirim

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

ayy

ben hala aynı kilodayım laa çok şükür öküz gibi yedim hep almamışımmm :amin: :amin: :ehi: :ehi: :ehi:
ama gramları tartmıyorrr bu eczanadekii baskül tamm 56 nın üzerinde duryoo yanlış olabilirmi diye çıktım indimm çıktımm indimm yokk aynıı...ama hava sıcaktıı ayağımda spor ayakkkabı eşofmalar çorap don sütyen atlet te vardıı bnlar kaç gr eder acaba :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :ehi: :ehi: :ehi:

__nil__

cnm beni değiştirmemişsin listede 83.9um ben :k06:

lagrima

bacım severim diyorum ama yemiyorum önceden yiyordum :) :)
Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 28 Mart , 2013, 23:28:39
kızz bide bana kızıyoo kendi yediklerine bakmıyodaaa :violent1: :violent1: :violent1: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laa ne bilim hiç ihtiyaç duymadım bu yarışada renk olsun diye girdimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
verrim ben biliyommm :laughing7: :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sana daa çööööööööööşşşşşş napıyonn laa kırıyonnmuu  da 5 olduu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sesli gülcem gülemiyomm heriff zaten kıskanıyoo siziiii :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy benn cıkıyomm laa kocişin koynuna sokuluyumm azzzz :suclu: :suclu: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:

ayy

:aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:
ayy ben yiyorum anlamışımm canım kusura bakma :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

lagrima

cnm 70.5
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 29 Mart , 2013, 14:34:03
İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu

1-Sulu~Göz                                63                          63                  60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                  59                           59                  55                   
3-Balböceği                               69                           69                  65
4-Fatma (melekyüzlüm)        65                           65                   55
5-lagrima                                   71                           71                   65
6- destina06                              57,5                       57,7                55                   
7-AYŞE TEYZE                           56                           56                   53                 
8-olvido                                      86                          84                     75               
9- -nil-                                         86                          84,4                75   
10-ecesu                                     62,1                      62,1                   53                                                                                                                       
11-sukeyna                               67                              66,7                   60   

Balböceği

Ula Fatma nerdesin çıtayı aşağıya Çek hacı barı 5 5 gitsin  :ehi: :ehi: :ehi: